Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Srácok ti összejönnétek olyan...

Srácok ti összejönnétek olyan lánnyal aki nagyon regen vagdosta magat de nagyon megbánta?

Figyelt kérdés
Depressziós voltam es en sem tudom elképzelni hogy hogy tudtam idáig lesüllyedni... Nagyon megbántam , a hegek nem annyira durvak. Nem vagyok klinikai eset , csak éppen olyan történt aminek tenyleg nem kellett volna , szoval azóta teljesen stabil elméjű vagyok.

2017. máj. 10. 22:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ez önmagában nem lenne akadálya.
2017. máj. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
23%
Exem állítólag hipot kóstolt.Mondjuk nem is komlett. Szóval most már mást vagdosol? :D Engem nem zavarna ha egyébként nem rinyálnál róla hetente órákat.
2017. máj. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
ha csak nem fekszel le fűvel-fával első alkalommal, akkor a srácok úgyis kellően meg fognak ismerni ahhoz, mire meglátják a hegeidet, hogy ne dobjanak emiatt.
2017. máj. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
2-es , nem szokásom hisztizni :D
2017. máj. 10. 22:50
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az határozza meg az embert, hogy régen vagdosta-e magát. Ha a többi dolog rendben van, akkor lehet összejönnék vele, de azért tudat alatt mindig ott motoszkálna, hogy "nehogy megint bántsa magát". A hegek nem tudom mennyire látszódnak, de inkább csak akkor tedd őket láthatóvá, ha már a kiszemelteddel eléggé jóban vagy. A kívülállóknak (pl a családja) meg tuti azt mondanám, hogy az valami mástól van. A társadalom elég kirekesztő tud lenni, - csak azért, hogy a saját dolgomat könnyítsem-, nem szép dolog a hazugság de hát néha hasznos. Persze a páromnak elmondanám, de csak akkor ha tudnám, hogy ez biztos nem áll közénk.
2017. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlenegy tulajdonság alapján nem ítélek el senkit, ha amúgy összességében bejönnél, engem nem érdekelne a múltad sötét foltja.
2017. máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
egy volt osztálytársam is vagdosta magát, mostanra sikeres és boldog ember. párkapcsolatban él, és akivel él annak elmondta, miután összejöttek és az elfogadja őt a múltjával együtt. szóval ne aggódj ezen, ha számodra ez már csak a múlt, akkor nem fog problémát okozni, aki meg ezt nem tudná esetleg elfogadni, hogy voltak rossz időszakaid, az meg le is írná magát sztem
2017. máj. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors, biztato válaszokat! 😊
2017. máj. 10. 23:39
 9/21 anonim ***** válasza:
Ja, még előnyből is indulnál.
2017. máj. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
38%

attól függ most milyen a mentalitása :)


24F

2017. máj. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!