Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szoktatok csinálni munka...

Mit szoktatok csinálni munka után? Leírnátok részletesen?

Figyelt kérdés
2017. máj. 11. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Hazajövök, lezuhanyozok majd eszünk. Aztán leülök a gép elé és a közös barátunkkal játszunk valamit, ami manapság Left 4 Dead 2 vagy Killing Floor 2. Utána lefekszek az ágyba, olvasok valamilyen könyvet, ami jelenleg a The Hobbit. Aztán férjemmel nézünk egy filmet, vagy nem és alszunk.
2017. máj. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
91%

-17 kor haza,

-gyerkkel (1 éves) bíbelődök kb 20 ig. (etetés, játék, én is eszek valamit, indítok valamit a számítógépen: ha nyűgös akkor bogyó és babóca ha nem akkor Rick and Morty :P)

-20:00 fürdetés, anyu altatja én meg gépezek vagy éjfélig. (ebben lehet minden... tanulni valamit (pl photoshop vagy programozás), vagy online játék, esetleg közösen macskás videókat bambulunk...)

2017. máj. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%
És ez kit érdekel? Hogy mit csinál az egy a millióból szürke unalmas átlag magyar ember miután hazamegy a munkából? F*@szomat se.
2017. máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mivel hét éve segélyen vagyok, munka után már csak pihenés.
2017. máj. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hazamegyek, öltözés, vacsi, aztán általában leülök a gép elé 1-2 órát - ha kedvünk van, filmezünk, ha nincs, akkor mindenki a saját dolgát csinálja (taulás, írás, zene, game).


A párom 10 felé megy aludni, bekísérem és sokszor egy órát is beszélgetünk a sötétben - amiből vagy lesz szex, vagy csak összebújás -, aztán ha még nem vagyok álmos, akkor játszok pár órát.

2017. máj. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Fatal_3rror_ ***** válasza:
90%
Hazamegyek, bedöglök a gép elé és ennyi :D
2017. máj. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5-kor vegzek a meloval, aztan jatszom az ikreimmel, neha, ha anyos raer, vagy a parom otthon van, akkor elmegyek jogazni. Este 8-kor furdetes, majd ikrek lefekszenek aludni, mi meg utana beszelgetunk, filmezunk a parommal, aztan alvas.
2017. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kb. fél hatra érnék haza.

Jelenleg vagy tanulás, vagy vezetés óra vagy fogászat, esetleg ügyintézés.

Pár hét és remélhetőleg szabadulok. :)

Akkor úszás, futás, tornázás, főzés, sütés, ezek után neten olvasgatás lesz napirenden.



Egyébként 8,5 óra a munkaidő + ebéd (pénteken rövidebb), mozgáshiányosan megyek haza. Alig bírok már ülni és mozgásra van szükségem.

2017. máj. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Látom sportolni nem szokott senki...
2017. máj. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Olvasni, netezni, kerékpározni, takarítani bevásárolni felváltva, nem minden nap. Szeretném kissé tartalmasabban eltölteni ezen időszakot, de nem jöttem még rá a titkára.
2017. máj. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!