Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek Tupac télleg él?

Szerintetek Tupac télleg él?

Figyelt kérdés
Nem is egy olyan interjút hallotam ahol kubában él meg nemis egy zenéjében mondja el! Nektek mi a véleményetek?

2017. máj. 11. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha él is elég okosan titkolja. Nagyon remélem, hogy él, de nem valószínű sajnos.
2017. máj. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
NEm is egy számában irja hogy vissza fog térni,meg kubában él mondta suge knight is!
2017. máj. 11. 18:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy meg fogjuk tudni sajnos.
2017. máj. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja persze, igazából egy sztár sem halt meg. Michael Jackson, Prince, Amy Winehouse mind Dél-Amerikában bujkál.
2017. máj. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam, hogy Elvisszel látták sörözni Panamában :O

A Király él... ez biztos. :)

2017. máj. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt kábé mindegyik halott hírességnél eljátsszák mostanság.

Mikor Paul Walker pár éve elhunyt, emlékszem, hogy akkor is arról ment a pletyizés, hogy valójában életben van, csak elvonultan él a világ elől.

Michael Jacksonról is hallottam már hasonló elméleteket.

Először valóban elgondolkodtató tud lenni, de amikor már komolyan, az összes mostanság elhunyt sztárról elkezdenek ilyeneket terjeszteni, akkor már csak legyint rájuk az ember.

2017. máj. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze hogy legyint de mivan akkor ha mégis igaz?
2017. máj. 12. 16:09
 8/9 anonim válasza:
Ő egy elég híres, önmagát felvállaló rapper volt aki nem félt kinyilvánítani a véleményét. Eléggé benne volt a buliba, szerinted úgy gondolta, hogy akkor én most megrendezem a halálom, hogy inkább nyugodtan éljek? A rap körülfonta az életét, és elképzelhetetlen, hogy éljen, mert biztosan nem bírta volna ki, hogy hallasson magáról. Ahogy a többi sztár sem, "aki állítólag él". Ezek legendák, meg szóbeszédek, de én inkább badarságnak nevezném!
2017. máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 paper_chaser válasza:

Szarrá lőtték az embert. Ez az igazság.

Szépen leszámoltak egymással, nem nagyon élnek már a két rivális bandából. Az a fazon is jegelve, aki rálőtt. Ki lettek irtva, nem sok ember él a 2 bandából.

Csak a sok fan túlbonyolítja. Beszívva meg mindenki mond mindent, akármilyen zene. Bocs, de ez az igazság.

2017. máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!