Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt hiszem bajban van a...

Azt hiszem bajban van a szomszédom, de nem tudom mit kéne csinálnom, hogy segíthetnék neki?

Figyelt kérdés

Egyedül lakok albérletben, és a szomszédomban lakik egy 16 éves lány az apjával, aki alkoholista. A lánnyal régen egy iskolába jártam, tudom, hogy nem bántja az apja, nem is szoktam veszekedést hallani. Néhány ismerősöm egy suliba jár a csajjal, elvileg totál zárkózott, és se nagyon beszéltem még vele egyébként, de néhány hete feljár hozzá egy olyan nála két fejjel magasabb, 20 év körüli srác, aki biztos, hogy nem a rokona. Szoktam őket veszekedni hallani, tudom, hogy ütötte már meg a lányt nem is egyszer, ezzel szemben viszont van, hogy amikor megyek ki sétáltatni a kutyámat, összefutok velük, és kézen fogva mászkálnak, mintha minden oké lenne.

Szerintetek nekem mit kéne tennem? Egyáltalán kéne valamit? Utálom, ha valakit bántanak, főleg ha ok nélkül.


2017. máj. 11. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
semmit, nem a te dolgod, a lany hibaja mert megveri az meg megbocsajt, aki bolond az szenvedjen.
2017. máj. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne akarj jófiút játszani. Csak te jönnél ki szarul belőle. Ha lesz valami, majd a rendőrség elintézi. Elvégre ezért (is) fizetjük őket.
2017. máj. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Innentől kezd el megtanulni, nem lehet mindenkit megmenteni.
2017. máj. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi közöd hozzá.
2017. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!