Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ebben a világban tényleg csak...

Ebben a világban tényleg csak akkor lehet nyugta valakinek, ha nem akar másokkal foglalkozni, ha erős és mindenkit szétver?

Figyelt kérdés
Egy szót sem szólok az iskolában, de mégsem hagynak békén. Ha nem figyelek rájuk akkor is szólnak, ha nem válaszolok lehülyéznek, undorodom az ilyen köcsögöktől. Nem egyszer ütöttek is meg, gúnyolnak. Miért nem lehet békén hagyni? Azt megértem, ha valakinek nem vagyok színpatikus, de nem kell ezért csesztetni. Nincs olyan nap, hogy valami sértő szó ne érne, ok nélkül. Az a majom gyerek is, akinek segítettem nem egyszer, még az is. Adtam neki kaját, segítettem neki megrajzolni amit nem tudott, adtam neki lapot amikor kért, a füzetet elvittem neki amikor ott felejtette a teremben, és lebolondozik a kis köcsög, pedig nem is ismer. A fdzom ki van, leszarom már a helyesírást is
2017. máj. 16. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Leírásod alapján csicska vagy.Azokkal meg így bánnak. Szóval vagy beletörődsz és próbálod a sehova se vezető: nem figyelek oda nem nézek oda nem szólok vissza módszert, vagy felszívod magad és válaszcsapásokat mérsz.
2017. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos igen! Nagyon hamar rámásznak arra, aki kilóg a csicska életükből. Nem tudják elviselni, ha valakinek vannak értékei ( lelki finomság, érzékenység) Nem tudják felfogni a csökött agyukkal. Bizony meg kell erősödni és ki kell állnod magadért. Vagy pedig, ami a legjobb elkezdeni sportkörbe járni, ahol majd hasonló érdeklődésű emberekkel leszel körbevéve - ott is lesz, majd akivel nem jössz ki, vagy lesznek problémák , de majd áthidaljátok. A legfontosabb, hogy önbizalomra tegyél szert, higgy magadban és akkor majd nem fognak szarul esni a csicskák beszólásai, vagy legalábbis nem annyira, mert lesz egy biztos pont az életedben és az pedig TE Magad! és egész máshogy fogod őket kezelni. Keress szenvedélyt az életedben a legjobb alap az a mozgás. Mindegy, hogy kosárlabda, kézilabda, hegymászás... Az a lényeg, hogy te belül (és persze kívül is) erősödj meg.
2017. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne hegymászni meg kézizni menj hanem boxolni vagy judozni aztán ha valamelyik beszól rápattintasz egy állast és fekszik ,vagy lefojtod hogy beleájul. És meglesz a respekt.

Semmi másból nem értenek csak az erőből,hidd el.

Az se baj ha nem győzöd le a támadót,elég ha érzékeli hogy ha 'ezt a gyereket itt bactatom akkor óhatatlanúl hatalmas balhé lesz és hiába ütöm ki a végén,akkor sem kell a paláver nekem nap mint nap'.


Az ilyennek az kell hogy egyoldalú legyen a támadás, te szótlanul remegj, ő meg üt vagy mocskol ,aláz szabadon és félnivaló nélkül.

2017. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem lennék képes bántani senkit, nem akarok és nem is fogok. De undorítóak... Az ilyeneket írtani kéne.
2017. máj. 16. 22:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég ellentmondásos a szöveged. Nem mersz senkit se bántani de irtani kéne az embereket..de kinek és miért? Téged bactatnak,akkor miért másra vársz hogy védjen meg? Csodálkozol ha szívatnak?
2017. máj. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem bántanék senkit, de attól még nem tartom jó dolognak, hogy ilyen emberek léteznek, akik ok nélkül csesztetik a másikat. Annak meg nem lenne értelme, hogy visszaszólok egy nálam jóval erősebbnek és ne adj Isten még kórházba is jutatt. Valamiért amúgy sem vagyok képes bántani senkit.
2017. máj. 18. 17:00
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem hiszem, hogy velem lenne a baj, mikor olyan csesztet, aki még a "barátnőjét" is úgy rugdossa el a közeléből.
2017. máj. 18. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!