Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy általában mit tud csinálni...

Úgy általában mit tud csinálni az ember a hétköznapokban ha nem dolgozik?

Figyelt kérdés

2017. máj. 17. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:

tanulni, a hobbiját űzni, szórakozni, pihenni...

elég sok lehetőség van, a butábbaknak marad az unatkozás


24F

2017. máj. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Főz, mos, takarít, bevásárol, elmegy a postára feladni a csekkeket,, szerel valamit, füvet nyír, fut, biciklizik, sorozatokat néz, pihen, segít a szülőknek/rokonoknak.
2017. máj. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Magamból indulok ki, én leginkább aludni szoktam. :]
2017. máj. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Délelőtt fallabda, utána szauna és medencézés.Ebéd után próbaterem prüntyögni kicsit a gityóval. VAGY. Eleve a telken aludni, reggel egy féldeci szilva komoly szalonnás reggelivel. Faház építgetése tovább,gazalgatás,metszegetés bizbaszok ide-oda pakolgatása. Délben 1db nagy viccescigi, utána a csillámpónik és szivárványpandák összeterelése.
2017. máj. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, van-e más felelőssége, és akar-e munkát.


Ha akar munkát, akkor úgyis munkakereséssel telnek a napjai, meg jobb esetben interjúra járással. Plusz esetleg képzi magát, nyelvet tanul.


Ha nem, és van saját háztartás, esetleg kölök, akkor takarít, mos, főz, ügyet intéz, gyerekkel foglalkozik, bevásárol.


Ha meg egyik sem, akkor attól függ, mik a hobbijai és mennyi pénze van. Olvasástól a futáson át a facebookozásig bármit csinálhat.


Én speciel abban a 3 hónapban, amíg nem tanultam és nem dolgoztam, állást kerestem, interjúkra jártam, olvastam, gépeztem, párommal találkoztam (ha ráért), színházba jártam, moziba mentem, kiállításokra jártam, pluszpénzt kerestem netes kérdőíves oldalakon, blogoltam, sétáltam, takarítottam.

2017. máj. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olvasni, filmet nézni, pihenni, moziba/könyvtárba/színházba menni, mosni, takarítani, főzni stb.
2017. máj. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ülök a gép előtt és munkát keresek.
2017. máj. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2017. máj. 17. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!