Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eltünt akit szeretek?!

Eltünt akit szeretek?!

Figyelt kérdés
Ti mi csinálnátok ha ugy érzitek megtalâltátok aki tökéletes nektek beleszerettetek és szó nélkül eltünik ? 21f

2017. máj. 17. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi volt az oka hogy csak úgy eltűnt minden szó nélkül? Esetleg valami félreértés?
2017. máj. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Minden szo nélkül és semmire sem válaszol.minden jó volt aztán eltünt remelem nincs semmi baja és jol van hivtam irtam.neki 10000 de semmi
2017. máj. 17. 17:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mégsem ő a tökéletes.
2017. máj. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De !!!!!!!! Nekem.ő kell de nemtudom mit csinaljak nekem.mindenben az lenne sosem találkoztam még ilyen lannyal :(
2017. máj. 17. 18:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos tuleroltetted a dolgot. A tapad-ragad az engem pl. ijeszt nagyon. Attol hogy te ugy gondolod, neki ez nem biztos hogy jo.

Nehez lesz, de van amit nem lehet eroltetni.

2017. máj. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem eröltettem semmit minden jo volt 1,5 nappal ezelöttig az eg világon semmi baj sem volt minden szo nelkül eltünt nem eröltetett senki semmit.minden teljesen rendben volt
2017. máj. 17. 18:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Jelentenem az eltuneset a rendorsegen.
2017. máj. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Eltünt=velem nem.beszél
2017. máj. 17. 19:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Mennyi ideig voltatok együtt? Összevesztetek valamin? Vagy neki is nagyon mondogattad ezt az ő a tökéletest? Mert akkor lehet elijesztetted... Ettől én is megijednék, főleg ha a kapcsolat elején mondja a másik...

N

2017. máj. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!