Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Tudok valahogy...

Mit tehetnék? Tudok valahogy segíteni neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Legjobb barátom krízisben van, és segíteni szeretnék neki.

Szülei bántják, de most már eléggé elfajult a dolog. Megfázott, köhög, szörnyen van, jövő héten vizsgái lesznek. Erre a hétre otthon szeretett volna maradni, hogy kigyógyuljon, de az anyja nem engedte neki, addig mennie kell ameddig nem lázas. Szörnyen befásult, már idősebb szülei vannak. Jól lehordták ezért, több napos ordítás ment. Most az anyja azzal zsarolja, hogy nem vesz neki gyógyszert, és elvette a telefonját.

Már tegnap szörnyen ki volt akadva, szülei olyanokat mondanak neki, hogy semmirekellő, mocskos ßuzi, stb. Tegnap hét körül volt ez, azóta nem írt.

Ma egykor írt megint, hogy ő ezt nem bírja tovább, lehet most beszéltünk utoljára. Nagyon kiakadtam, legfontosabb személy az életemben, mindegy mi van, mindig itt van nekem. Attól félek, megpróbálkozik az öngyilkossággal. Nem tudom mit tehetnék, írtam neki suliból, egy ideig látta, utána semmi. Eltűnt. Azóta nem volt fent, mit tehetnék?

(másik országban élek, ergo telefon kizárva, főleg hogy nincs is neki most, mentő is; gondolom az anyja csak megjobban kiakadna, akár meg is verné - volt rá példa.)



2017. máj. 17. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Viberen vagy messengeren se tudod hívni? Nincs másik barátja a közelében?? El kéne mennie vagy baráthoz, vagy nagyszülőhöz ha azok normálisak...
2017. máj. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Ennyin siránkozni...jóságos ég!

Eltörik a hajszála és kórházba akar menni 30 évesen majd, ha ennyire sem képes edződni az élethez.Lehet telefon nélkül élni és nem kell még a wc-én is nyomkorászni.Elvagytok kényelmesedve gyerekek és buták vagytok.

Kezdje el kúrálni magát, de ne csokival meg szeméttel.Pihenés és nem pötyögés a gépen hajnalig gyagya oldalakon.

Emberelje meg magát és ne rinyáljon-gyógyuljon.Bátorítsd, ilyen irányba.

2017. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mondom másik országban élek, hogy a jó fenébe kommunikáljak vele?! Postagalamb?

Nem a hajszála törött el, csak lelkileg és fizikailag bántalmazzák otthon és az iskolában.

2017. máj. 17. 22:17
 4/4 anonim ***** válasza:

# 3


Ha a címét ismered, akkor küldj egy csomagot benne egy telefonnal+kártyával vagy virágot üzenettel...

Ha semmi ismerősét vagy címét sem tudod, várj és lesz valami.

Ha nagyon van pénzed, fogadj magánnyomozót közelében és kerestessed meg vele, aki egy telót ad neki, hogy beszélhessetek.

2017. máj. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!