Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Látta már valaki ezt az embert?

Látta már valaki ezt az embert?

Figyelt kérdés
Budapest belvárosában szoktam látni egy (feltehetően hajléktalan) idősödő férfit, aki egy nagyon furcsa maskarát visel, görkorcsolya van a lábán, és egy agancsos, tükrös, lámpás sisak a fején. Egyszer megszólítottam, érdekelt, hogy miért viseli ezt, azt hittem, van valami kedves sztori mögötte, erre elkezdett k.anyázni. Rendszeresen inzultálja egyébként az embereket. Tudtok-e róla valamit és hogy lehetne megszabadítani tőle a társadalmat?

2017. máj. 18. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem láttam még, nem is vagyok BP-i amúgy, de most komolyan pont tőle akarod megszabadítani a társadalmat, mikor évek óta a 6 vagy 7-es villamoson valaki taperolja a nők fenekét és erre élvez ?!
2017. máj. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
* 4, 6 vonalon
2017. máj. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
7-es villamos? Az melyik városban van? Nekünk csak buszunk van ilyen számmal. A 6-oson meg sok szatír bepróbálkozott már (a milliós utasszámához képest mondjuk annyira nem is sok), legutóbb most kapcsoltak le egyet. Mondjuk meztelenül utazó Nőt is láthattunk már a nagyfaluba’... :)
2017. máj. 18. 23:10
 4/7 A kérdező kommentje:
Jah, most vettem észre a javítást. Akkor storno :)
2017. máj. 18. 23:10
 5/7 anonim ***** válasza:
2010-ben egy alkalommal majdnem nekem (és szüleimnek) támadt a semmiért egy magas, vékony, idős férfi, aki rövid, ősz szakállat/borostát viselt és matróz csíkos pólót.
2017. máj. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Látta valaki?
2017. máj. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaa az az öreg Maglauer Pista bácsi :D
2017. máj. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!