Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik félnek a repüléstől?

Akik félnek a repüléstől?

Figyelt kérdés

Ha "muszáj" lenne repülnötök (gyereketeket meglátogatni), akkor megtennétek?


Mit gondoltok, segítenének az alábbiak vagy bármi más ötlet? /Aki már repült, nektek mi segített?



Először is, sétarepülés. Családdal, és ugye bármikor le lehet szállni.


Gyógyszer. Alkohol. Esetleg együtt is, persze ha valakit ez nem üt ki.


Az első út nem a "kötelező" lenne, hanem egy attól rövidebb, egyszerűbb, nyaralás céljából, tehát még az ott szerzett jó élmények is feledtethetnék a repüléstől való félelmet.


Statisztikák a repülésről.



Illetve, mit gondoltok számítanak-e olyan apróságok, hogy ki hol ül, mennyi időt kell a reptéren tölteni, stb? Mert pl. ablak mellett ülve félelmetes is lehet a látvány, de az is lehet, hogy rájön az utas, hogy egyúttal egy csodálatos élmény is lehet. Vagy növelheti a stresszt, ha rohanni kell a biztonsági ellenőrzésen, ugyanakkor az is, ha nagyon sok időt kell az ellenőrzés után a semmivel tölteni a reptéren.


2017. máj. 19. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Lehetetlen hogy engem felerőszakoljanak egy repülőre.
2017. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én félek a repüléstől, ennek ellenére szoktam.

Én egy 0.25-os Frontint szoktam bevenni. Alkoholt nem javaslom, főleg nem nyugtatoval.

Én ablak mellett szeretek ülni. Lehet nézelődni, igazából jó dolog repülni. A felszállás után olyan 15 perccel szoktam megnyugodni, illetve a turbolenciatol vagyok rosszul.

2017. máj. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A setarepules teljesen más kategória. Lehet, hogy csak jobban beparaznal. Kicsi , hangos, labilis.
2017. máj. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam mire számítsak,Bécsből repülten Párizsba ott száltam át egy Lion-ba tartó gépre.Az utóbbit már élveztem.De első hát :).Ráfordűlt a gép a kifutóra akkor már paráztam aztán beállt és go,kicsit durva a gyorsulás,aközben féltem szorítottam a kartámaszt,felkapta az is para volt,aztán elértük az utazó magasságot és utána már egy kéjutazás.Landolás nem para,álltalában taps is van lesszállásnál.Jó buli.Ne parázz.:)Ja és finoman az alkoholos italokkal fenn jobban üt,ittam egy 0,33 sört és vigyorogtam mint a tejbetök.Hajrá jó utazást.:)
2017. máj. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én néhány hónapja kijelentettem, hogy soha nem fogok repülni. Erre néhány héttel ezelőtt voltam Londonban repülővel, mert rettenetesen hiányzott valaki aki ott van és akit nagyon szeretek. Nem mondom, hogy kellemes volt, de megérte.
2017. máj. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!