Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen nyelven beszélhetett a...

Milyen nyelven beszélhetett a haldokló nagymamám utolsó napján?

Figyelt kérdés
Olyan furcsa dolgok tortentek,a mostanra mar 1 hete halott nagymamammal :( es erre keresek valaszt. Az egesz ott kezdodott hogy elkezdett halucinalni,eloszor az apjat latta aki aztmondta neki hogy varja ot a tulvilagra,utana volt olyan hogy az ejszaka kozepen felebresztett hogy vigyazzak nehogy megitassàk vele azt amit kavarnak abba a labosba azok az emberek akiket a szobajaban latott. Masnap be is vittek a mentok a korhazba. Ott meg 4 napot eletben volt,az elso nap egesz ejjel az en nevemet kiabalta,(meseltek az asszisztensek) masodik nap le kellett kossek mert folyamatosan meg akart lepni,aznap elbeszelgettem vele (amugy mindig eszenel volt,nem volt soha ilyen problemaja.Szivebeteg volt es tudo ödèmàban is szenvedett,ez is vitte el vegul) es kerdeztem tole mi a baj,miert akar elmenni onnan? Nyugtattam hogy az orvosok csak segiteni akarnak rajta h jobban legyen,es akkor elkezdte meselni hogy miket lat,folyamatosan a plafont nezte es mondta hogy lat 2 papot (egyik feherbe van oltozve a masik feketebe) aztan feher viragokat latott,allatokat,lenyeket,embereket,asszonyokat akik enekeltek neki...vegul mar nem tudta azt se hogy hany eves,kerdeztem tole aztmondta 37 kozbe meg 86 eves :/ na de ami a legfurcsabb volt eztan jott. 1 teljes napon keresztul,reggeltol reggelig szemhunyast sem aludt csak beszelt,es kerdeztek tolem az orvosok hogy mit mondd,mert ok nem ertik... SENKI nem ertette,en sem :/ pedig annyira ertelmesnek tunt ahogy magyarazott,meg minden...de egy szot sem tudtam kivenni belole ami ertheto lett volna. Masnapra pedig mintha megnemult volna,nem tudott beszelni,1 hang sem jott ki a szajan :( semmi nem erdekelte az se hogy ottvagyok az se ha nem,csak azzal volt elfoglalva h koncentraljon azokra akiket latott a plafonon.Masnap d.u. mikor uton voltam a korhaz fele,felhivtak hogy meghalt :( En arra gondoltam h mama mar nem volt koztunk mikor azon a furcsa nyelven beszelt,csak fizikailag...a lelke mar a tulvilagon volt? Vagy felig itt felig ott? Lepergett az elete elotte vagy miket latott? Szerintem a temeteset is latta (pont feher viragos koszoruk voltak) ez csak veletlen? Annyira furcsa... van esetleg valakinek erre egy elfogadhato magyarazata? Vagy egy hasonlo tortenetet esetleg aki atelt? Van olyan? Muszaly egy valaszt talaljak erre a kerdesre.
2017. máj. 19. 22:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Mihez hasonlított a nyelv amin beszélt, létező ? Beszélt életében valamilyen idegen nyelven, orosz pl. ?
2017. máj. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem volt egyaltalan nyelverzeke,soha semmijen mas nyelvet nem beszelt csak az anyanyelvet. Furcsa,nem is tudom hogyan magyarazzam el,ugy nezett ki mintha ertelmes dolgokrol beszelne,arckifejezesekkel minden passzolt mintha letezo nyelven folyekonyan beszelt volna. Nem hasonlit semmijen nyelvre amugy,lehet a lelke beszelt? :/ nem tudom...fogalmam sincs hidd el.
2017. máj. 19. 23:08
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
* De ! azt is eltudom képzelni, hogy magyarul beszélt, de mivel tele volt pumpálva fájdalom csillapítóval, nyugattóval, nem tudta formálni megfelelően a szavakat.
2017. máj. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
6%
Épp tegnap este néztem egy ördögűzős filmet, szóval most elég para ez a kérdés ._.
2017. máj. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
szokásos dolog a haldoklóknál
2017. máj. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
23%
Énoki nyelven beszélt, ez az angyalok nyelve.
2017. máj. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Nem is az a lényeg (részben talán igen), hogy milyen nyelven beszélt, hanem az általa látott/hallott csodálatos jelenések. Nem lehetett képzelgés, ha valóban észlelte a volt férjét, aki hívta, illetve a többi tapasztalása is nagyon érdekesnek tűnik.

Ha a nyugtatók miatt beszélt volna félre, nem viselkedett volna közben úgy, mintha tiszta lenne a tudata. (Bár egy kis esélye így is van, viszont nem befolyásolná az egyéb "érdekességeket", nem döntené el a valóságosságukat.)

Részvétem!

2017. máj. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6%
Mordori nyelven beszélt
2017. máj. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Haldoklott.
2017. máj. 20. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ugyanazt a nyugtatot adtak neki a korhazban is amit en adtam neki mèg otthon,es az sosem utotte ki ugy hogy ilyenek csinaljon,vagy beszeljen ossze vissza.
2017. máj. 20. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!