Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt rajtam kívül olyan,...

DioDeJaneiro kérdése:

Van itt rajtam kívül olyan, akinek gyakorlatilag nincs se barátja, se haverja?

Figyelt kérdés

17/F

Gimibe járok és úgy élem az életem, hogy a családomon kívül abszolút nincs senkivel semmilyen kapcsolatom. Mindennap itt ülök a szobámban. Most a mélyebb részleteket, okokat hagyjuk ki. Arra vagyok kíváncsi, hogy csak én vagyok az egyetlen ilyen.



2017. máj. 19. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Van hát. Nyugi nem vagy egyedül ezzel.

Én mindig is így voltam, most 24 éves vagyok. Azonban engem ez egyáltalán nem zavar. Ha Téged igen, akkor változtass.

2017. máj. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a helyzet velem is, mint az első válaszolóval.

24 éves vagyok, soha nem voltak barátaim/haverjaim, és mindez nem zavar.

2017. máj. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Velem is ez a helyzet! Engem zavar de nehéz barátokat /haverokat keresni! 30/L
2017. máj. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kicsit egyedül érzem magam, mert a körülöttem lévő embereknek mind van legalább 1 barátja, vagy valami olyan személy, akivel szinte mindennap beszélget. Én pl. sose kommunikálok. De tényleg sose, alig 1-2 szót.

De jó tudni, hogy nem csak én vagyok ilyen helyzetbe

2017. máj. 19. 22:58
 5/12 anonim ***** válasza:
12%

"Most a mélyebb részleteket, okokat hagyjuk ki."


Ne hagyjuk. Azért kerültél ide, azért vagy ebben a helyzetben. Elkerülő magatartás, mindig másokat hibáztató magatartás. "Más miatt" tartasz itt, "más miatt" vagy olyan, amilyen. Nem. CSAK saját magad miatt vagy olyan, amilyen. Nem mások miatt. Nem vagy már kisgyerek, dolgozz magadon, mert nagyon van mit!



" Arra vagyok kíváncsi, hogy csak én vagyok az egyetlen ilyen."


Igen, csak te vagy ilyen. Idióta.

2017. máj. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

" Arra vagyok kíváncsi, hogy csak én vagyok az egyetlen ilyen."


Megkaptad a választ, a mór mehet haza.

Más kérdés?

Siránkozni meg saját magad miatt elég szánalmas. Főleg úgy, hogy zavar ugyan, de semmit nem teszel.

Kérdés: mit vársz??

2017. máj. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
általánosban és gimiben voltak, de aztán szétszéledtünk és az egyetemen már csak felszínes ismeretségeim vannak
2017. máj. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Dehogy te vagy az egyetlen! Pontosan ugyanez most az én problémám is (helyzetem inkább). Én is 17 éves vagyok, csak lány, és egyszerűen egy idő után minden barátságom tönkrement. Már most ilyen fiatalon kvára átlátom hogy mire megy ki az úgynevezett barátságok 99%-a. Felmásznak a hátadon, mint egy lépcsőfokon és aztán mennek tovább. Barátok jönnek, mennek.

Nekem is nagyon nehéz barátokat szerezni, szocializációs/családi háttér miatt.

Egyszerűen nem hiányzik. Várok inkább és ha majd idősebb leszek esetleg, és lesz párom, leváltam a szüleimtől, majd lazábban kezelem a barátságokat, és talán elfogadom ezt a dolgot....

2017. máj. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen. 26/F. Tizenéves koromban úgy voltam vele, hogy majd lesznek, most már tudom, hogy nem. Képtelen vagyok az alapvető emberi dolgokra, mint pl. barátság kialakítása. Én sokszor mennék, csak nincs kivel és nincs hová.
2017. máj. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem, egy 10essel vagyok idősebb mint te.. soha nem is volt.
2017. máj. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!