Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen esetben átadnád a...

Ilyen esetben átadnád a helyed a tömegközlekedésen?

Figyelt kérdés

20 hetes kismama vagyok, de nem látszik még annyira, mivel erősebb testalkatú vagyok, nem kövér, de erősebb alkat, egy lengébb felsőben nem szembetűnő. Ma az ajtó mellett ültem a villamoson, amikor felszállt egy kb 7-8 hónapos terhes nő, de épp senki nem adta át a környezetben a helyet neki, pedig volt 1-2 középkorú férfi nő is de a nő nekem mondta mivel pont mellettem állt, hogy: bocsi, átadnád a helyet lègyszíves?

Én meg felálltam de mondtam neki, hogy igen átadom, de amúgy én is kismama vagyok azt azért megjegyzem. Aztán a csaj tök bunkó volt, hogy akkor nem kell, nem kedvesen mondta, hanem elèg flegmán, kb mintha hazudnék ès nem ült le, így vissza ültem, vègül át adta neki más.

Szerintetek bunkó voltam hogy megjegyeztem hogy én is terhes vagyok?


2017. máj. 20. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem voltál bunkó. Attól, hogy nem látszik, még ugyanúgy terhes vagy.

Három gyerekem van, de még soha nem állítottam fel senkit a villamoson. Gondolom, ő se állt volna két órát.

2017. máj. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%

Nem voltál bunkó, hogy megjegyezted, hogy te is kismama vagy. De lehet, hogy te is flegma voltál. Nekem így írásban is furán hangzik, hogy " de amúgy én is kismama vagyok azt azért megjegyzem." Az "azt azért megjegyzem" elég fura :) De az is lehet, hogy ő sem volt flegma, vagy nem annak szánta, csak ő is közölte, hogy akkor maradj.

De persze tök érthető, hogy kismamaként te is arra vársz, hogy inkább más adja át a helyét. Én is ezt tenném. Illetve ha jól vagyok, akkor átadom ilyen nagypocakos sorstársnak. Legalább mi tartsunk össze. :)

2017. máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Egyáltalán mem voltál bunkó.A tudomására hoztad,hogy nem neked kellene ácsorogni,a többi utas helyett.Ne foglalkozz túl sokat mások

véleményével,amikor már nemcsak magadat kell védelmezned!

2017. máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Utálom mikor egy idegen mondja meg hogy adjam át a helyem ,ha én úgy érzem hogy át kéne adni akkor át adom de ne ő irányitson .

Nem voltál bunkó jól tetted hogy megmondtad neki legyen már tisztában a dolgokkal.

Érdekes nem az űlő férfiaknak szólt mert azoknak nem mert beszolni..

2017. máj. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem te voltál bunkó, hanem ő..Ha én lettem volna a helyében, nem úgy fogtam volna fel, hogy flegmáskodsz, azért jegyzed meg, hogy te is babát vársz, hanem azt gondoltam volna, ezt a többi utasnak mondod, akik látják, hogy ott egy több hónapos terhes nő, de nem adnák át a helyet..Főleg úgy, hogy férfiak is voltak köztük...

Egyébként én is elcsodálkozok néha az embereken, volt, hogy felszállt egy öreg néni a buszra, én meg egy négyes ülésben ültem, belül, az ablaknál, a másik 3 helyen meg két fiatal fiú meg egy középkorú pasi és egyikük se adta volna át a helyet a néninek..És nekem kellett lány létemre felállnom, hogy a néni le tudjon ülni..

Na mindegy, szóval a lényeg, hogy örülhetett volna, hogy legalább te vagy olyan kedves, hogy felállj, főleg úgy, hogy te szintén terhes vagy, szerintem abszolút nem volt jogos a bunkózása.

2017. máj. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja valoban erdekes, miert nem egy pasinak mondta hogy adja át a helyét, annak biztos nem merte.
2017. máj. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem Te voltál először flegma, erre a stílusra reagált a nő.
2017. máj. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te mindent jól csináltál.
2017. máj. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Neki úgy jött le, hogy neki jegyzed meg és bunkónak tűnt, ez van, kr ezen ennyit lovagolni.
2017. máj. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!