Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyakorin ti mennyire vagytok...

Gyakorin ti mennyire vagytok haragtartók?

Figyelt kérdés

Elmondom, hogy mi történt, aztán érdekelne a véleményetek a dologról.

Egyszer kiírt X egy kérdést, aminek az volt a lényege, hogy elküldhetné-e valakinek, az élettörténetet. Jelentkeztem, el is küldte. Erre valamiért nem válaszoltam, ami tényleg nem volt kedves dolog, elismerem, de nem hittem, hogy ekkora hatást érek el vele.

X ez óta szabályosan meggyűlöl, és már minimum az ötödik profiljáról ír rám, és üzeneti rövid tartalma, hogy micsoda szörnyeteg vagyok.


Veletek, bármelyik szemszögből, volt hasonló? Ti könnyen túl lendültök az ilyenen, hiszen nem is ismeritek az itteniek 99%-át.



2017. máj. 20. 18:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
5%
Ne panaszkodj, kislány! Jogosan akadtam ki rád. Sok dolgot elhallgatsz, azokkal miért nem büszkélkedsz? Pl. a flegmázásaidat sem említetted...
2017. máj. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
46%
Ennyire biztos nem, esetleg egyszer megjegyeztem volna a helyében, hogy ez szemétség volt tőled (mert igen, az volt, nem értem, miért kell ilyet csinálni... ha nem érdekel a története, ne jelentkezz), de utána hagytalak volna.
2017. máj. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
3%
Azt elhallgatja a kedves, hogy milyen lenézően tud válaszolni... Na, ezért vagyok haragos igazán!
2017. máj. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező no probléma.... erzelmi trottyok, lúzerek véleménye nem érdekel minket... 😊😊
2017. máj. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
56%

van pár gyökér aki engem megtalál, hogy így-úgy gyökér vagyok szerintük :D

pont leszarom a rinyálásukat, mert elég ostoba módon írnak, minek foglalkozzak ilyenekkel? ha kulturált normális hangnemben lehetne velük még beszélgetni talán érdekelnének is...

és még direkt húzom a kis agyukat :D

volt egyszer aki életveszélyesen megfenyegetett, hogy megöl meg hasonlók, annak is a pofájába röhögtem, csak nagy pofája volt, mert elég gyorsan visszavett amikor mondtam, hogy ugye tudja ha ezzel bemennék a rendőrségre, akkor talán még baja is lehetne...mert elég szépen ragozta miket hogyan tenne, egy idióta volt...

én élőben és itt sem vagyok haragtartó, de idiótáknak nem segítek, ha ilyenek velem, oldják meg nélkülem a gondjaikat


24F

2017. máj. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:
5# Én is hasonlóan gondolom, engen olyanokkal fenyeget, hogy majd eljön, és szétrúgja a seggem, meg hát amúgyis egy kis csitri vagyok (ő sokkal csúnyábban fogalmaz)
2017. máj. 20. 18:41
 7/63 anonim ***** válasza:
3%
Megjött az Alfa Hím... 😂😂😂
2017. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
6%
Tény, tényleg írtam ilyet. De azt miért nem mondod el, hogy te meg elég öntelten válaszolgatsz? Szerintem gondolkodj el rajta!
2017. máj. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
4%
Te öntöttél olajat a tűzre a flegma viselkedéseddel! Ha az elején simán csak bocsánatot kérsz, akkor nem rágtam volna be én sem.
2017. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
38%

Nekem volt már olyan, hogy kiírtam egy kérdést és egy felhasználó, akinek kint volt a neve is, elkezdett flegmázni meg olyan idiótaságok miatt elkezdett veszekedni velem, amiknek amúgy rohadtul semmi jelentőségük nem volt a történtben, amit leírtam -.- Na azóta ha meglátom azt a személyt, egyből lepontozom xd Mondjuk alapból egy kötekedős kis szarzsák, szóval ha nem lett volna velem korábban bunkó, akkor is lepontozgatnám a válaszait, mert nem bír a kérdésekre normálisan válaszolni, hanem folyton elkezd kötekedni meg minden kérdéshez odaírja, hogy kamu és megpróbálja ezt bebizonyítani.. xD

De egyébként ezen kívül nem nagyon történt ilyen velem, nem is tudom általában beazonosítani a felhasználókat, mert csak kevés embernek van kiírva a felhasználóneve, üzenetben meg főképp nem zaklatok másokat, sőt, általában ha valaki ír valami idióta veszekedős üzenetet, inkább letiltom a pi...ába.

2017. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!