Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire jó ez? (Bővebben lent írnék)

Mire jó ez? (Bővebben lent írnék)

Figyelt kérdés

Nem értem ezt a részegedjünk le témát. Már a 14 éves fiatalok túl vannak az első másnaposságukon. Mire jó ez, kérdezem én?! Nem mondom hogy én alkohol szűz vagyok. Én is szoktam inni, 2-4 hetente vesz valaki sört mindenkinek jár egy. Kiülünk egy mezőre ott keresünk egy vadászlest. Leülünk felpattintjuk kortyolgatjuk és beszélgetünk. És utána elrakjuk az üres dobozokat és a legközelebbi kukába beledobjuk. Elbeszélgetünk lazán 4-5 órát egy szombati napon. Mondjuk 3-tól 8-ig. Nem rugunk be, nem leszünk kótyagosak és megvagyunk nélküle. Ezért nem értem mire jó hányni, négykézláb mászni? Másnap meg szenvedni mert olyan sz@rúl vagy..Nem kell kötökedni hogy "16 évesen egy sört se igyatok". Szerintem havi 1x bőven belefér egy baráti beszélgetésbe. Ebbe sem tudtok belekötni NEM havi 1x jövünk össze minden héten de csak 1x iszunk egy hónapban. Köszönöm hogy elolvastad, szeretettel várom a hozzászólásokat. További szép napot kívánok!

16/f



2017. máj. 21. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Hát,, ez "felnőttes", "összetartó erő". Magyarul hülyeség! De örúlök, hogy te legalább normális vagy! :) 18/l
2017. máj. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
*örülök
2017. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem az én/mi érdemünk hanem a szülőké! :) De köszi a választ, repült a zöld pacsi! :D
2017. máj. 21. 17:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajnos, mert ez a menő dolog. Azon versengenek ki milyen részeg volt, és mennyi "állat" dolgot csinált.
2017. máj. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 Szerintem gáz dolog a saját hányásodban fetrengeni..
2017. máj. 21. 18:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezt magyarázd meg nekik :D Ha a másik csinálja, akkor neki is csinálnia kell.
2017. máj. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Érdekes mentalitásuk van...
2017. máj. 21. 20:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Te a barátaiddal való havi egyszeri, egy doboztól érzed jól magad a mezőn. Más a heti sok sörös kocsmázástól. A harmadik ember meg azt nem érti, hogy minek iszik bárki is alkoholt. Mindenki azt csinálja, amitől jól érzi magát. Te ettől érzed, más mástól.
2017. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem én ezt. Lemegy pár sör kicsit kába leszel. De annak mi értelme van hogy sugárban hánysz, és nem emlékszel az előző estére, mellesleg ki sem tudsz kelni az ágyból? Ráadásul 15-16 éves gyerekről beszélünk...
2017. máj. 21. 21:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert ők ettől érzik jól magukat. Nem kicsit szeretnek kábák lenni, hanem nagyon.
2017. máj. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!