Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek ha...

Szerintetek mit tegyek ha rosszindulatú pletykák terjengenek rólam az osztályban egy buli után?

Figyelt kérdés
Ma kezdődött és most nagyon rosszul érzem magam. Nem tudom elterelni a gondolataimat pedig ma meég nagyon sokat kéne tanulnom. Nem tudok tétlen maradni már felhívtam egy csomó osztálytársamat, hogy pontosan mit hallottak. Privátban leírom az egésszet ha valakit érdekel a pontos story

2017. máj. 22. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem írhatod!


Nem igazán gondolom, hogy adi kellene a pletykákra. Persze rossz meg minden, de ugye minden csoda 3 napig tart... Jövőhéten már másról fognak beszélni.

2017. máj. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem alaptalan a pletyka, és amit mondanak igaz, akkor vállald fel, így hamar békén hagynak, vagy ha valaki szóba hozza megmondod neki, hogy nem rá tartozik.

Ha nem igaz, akkor ne foglalkozz vele, tereld el a gondolataid róla gondolj valami másra, felesleges rajta rágódni, azzal nem lesz jobb.

2017. máj. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy félig igaz a pletyka és ha néhány nap után nem is beszélnek róla többet nem fogják elfelejteni. A fiúk biztos nem mert az egyik barátjukat nagyon megbántom vele. A lányok viszont nem akadtak fenn rajta és szerencsére még falaznak is nekem. De holnap kiderítem, hogy ki kezdte el terjeszteni és eskü nagyon meg fogja bánni! Eggyik osztálytársamról sem gondoltam vona, hogy ilyen aljas...
2017. máj. 22. 20:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ivászat-buli ilyen, és pont ezért jó. Felkavarja az állóvizet! 😃


A helyedben én nem akadnék ki rajta... mindig lesznek ilyenek. Aki nem neked hisz, azzal nem kell foglalkozni. Ennyi.

2017. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Másnak lehet, hogy jó mert pletykálkodhatnak, de nekem nem. Ráadásul esélyem sem volt eddig magyarázkodni. Nem hozzám jönnek oda, megkérdezni, hogy mi történt.
2017. máj. 22. 20:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne magyarázkodj! Ha igaz akkor vállald fel, ha nem akkor meg kit érdekel?!
2017. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de lehet hogy egy hét után már én is csak nevetni fogok az egésszen, de egyenlőre nem viselem túl jól
2017. máj. 22. 20:46
 8/10 A kérdező kommentje:
de több változat is létezik, ebből az eggyik tényleg igaz, még átgondolom, hogy felválaljam
2017. máj. 22. 20:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Filmszakadás volt?
2017. máj. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elég csak a valódi barátokkal kitárgyalni ezt... a többiek meg gondoljanak, amit akarnak, úgysem szémít a véleményük sehova sem.
2017. máj. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!