Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valakivel mar fordult elo,...

Valakivel mar fordult elo, hogy bepisilt az iskolaba? Vagy orkan sinadragba?

Figyelt kérdés
Szerintetek szegyen az ha valaki bepisil a suliba vagy a sitaborba az orkan sinadragjana siellrs kozben?
2017. máj. 22. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Balesetek előfordulnk. Jó sztori lesz az osztálytalálkozókon. :)
2017. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt osztálytársam bepisilt még 2.ban egyszer. Épp a tesiterembe voltunk tesiztünk valami futás volt. Vagy kedtük volna az órát ő állva volt. És bepisilt. És csak csurgott lefele. Tiszta olyan lett a padló. Persze nem nagyon hoztuk fel a lánynak később. Bár abban se vagyok biztos hogy ez bárkinek is megmaradt. Mondjuk nekem meg mert szerintem vicces volt.

Ja amugy lány volt.

2017. máj. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem alsóban napköziben történt meg a dolog.Épp írtam a házi feladatomat,amikor ki kellett mennem sürgősen a wc-re.Már annyira kellett,hogy futottam,de sajnos már futás közben "eleredt" xD.A végén anya kérdezte a napközi végén,mikor kötötte be a cipőmet:Miért vagy ilyen vizes?xD
2017. máj. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyik osztálytársamnak meg nagy dolog jött ki napközibe, általános elsős korunkban.Nem nevettük ki,miért is tettük volna.Viszont egy csaj ismerősöm (38éves nő)egyszer szex közben,miközben lovagolt lefosta az első randin a pasit.Na jó ...ezen most kicsit mosolygok.
2017. jún. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer beszartam.
2017. szept. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!