Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elvesztettem az életkedvem/cél...

Elvesztettem az életkedvem/célom az iskola befejezésével, van erre megoldás?

Figyelt kérdés

(már ahhoz is össze kell szednem magam, hogy kiírjam ezt a kérdést.)

Semmihez nincs kedvem, amíg iskolás voltam voltak terveim, sok embert ismertem és szerettem az egész életemet, de most kilátástalan vagyok. Volt ilyen problémája valakinek, amit valahogy megoldott?



2017. máj. 24. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én pont, hogy azt várom, hogy végre vége legyen és megvalósíthassam az álmaim. Te is azt írod, hogy voltak álmaid, hát miért nem próbálod megvalósítani mostmár? Suli után van rá lehetőséged. Most kell megpróbálni, mert 10 év múlva már esélyed se lesz.
2017. máj. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám sajnos...Nekem nem oldódtak még meg, továbbra sem tudom, mi érdekel igazán, ezért úgy döntöttem, minden régebbi álmomat megvalósítom, már ami a foglalkozásokat illeti, megszerzek minden lehetséges szakmát és diplomát, meg ami kell, hogy bármi lehessek, ami régebben lenni akartam ^^ Szóval nem az az életcélom, hogy eldöntöm, fodrász leszek pl. és onnan megyek majd nyugdíjba is, hanem mindenhol, ami egykor érdekelt, kipróbálom magam és úgy idővel talán rájövök, melyik is érdekel a legjobban.
2017. máj. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

az iskolán felül nincs célod? :O


24F

2017. máj. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszeru a megoldas, leulsz egy hetvegen, bezarkozol es nem eszel nem iszol, nem alszol mig ra nem jossz a megoldasra. Nekem bevalt. Ket nap utan annyi otleted lesz csak, hogy kimehess a konyhaba enni es inni. Ezeket szepen osszeirod egy papirra es miutan kajaltal es ittal es aludtal egy jot, osszeszeded oket ujbol es eldontod mi az ami ertelmes cel, realis vagy nem realis de kepes vagy ra hogy elerd, plusz milyen eszkozok kellenek hozza. So sikert. ;)
2017. máj. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert már nem érnek ingerek, nem vagy embere között, ehelyett be vagy punnyadva és nem ér semmi hatás, ezért nem látod semminek az értelmét, nincs célod.


Ha más nem, menj el egy nagyon szar helyre dolgozni, a legalja melóba, és annyi csak lesz már benned, hogy ennél neked több/jobb kell. Ezt sem értem különben, hogy ha végeztél a sulival, akkor otthon laksz mamahotelben? Illene legalább valahová elindulni, valamerre elmozdulni.

2017. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!