Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lányoknak az miért jó, hogy...

A lányoknak az miért jó, hogy minden képet széteffekteznek?

Figyelt kérdés
Legyen az egészalakos kép, tájkép vagy egy fotó a kajájukról...
2017. máj. 24. 10:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%
Mert a média elhitette mindenkivel, hogy az a szép... sőt, nem is szép, hanem normális / átlagos, ha az ember úgy néz ki, mint egy photoshopolt modell. És ha már annyira rászokott, hogy szétfilterezze a fejét, óhatatlanul mást is szét kezd filterezni. Főleg ha már mindenki így-úgy filterez, és egy szar fotót pár effekttel úgy lehet később eladni, mintha profi fotós készítette volna egy képes albumba, miért ne...
2017. máj. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Egyszerre érzek dühöt és sajnálatot irántuk...
2017. máj. 24. 10:27
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Effekt nelkul nem venne eszre oket senki a sok masik effektes kozt.
2017. máj. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
41%
Sosem fogom megérteni, hogy miért olyan jó móka nektek MINDENBE belekötni, amit a lányok csinálnak, de remélem, hogy ez is van olyan jó szórakozás, mint a lányoknak a filterezés...
2017. máj. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
#4 A kérdésre válaszolj. Te miért effektezed szarrá a képeidet?
2017. máj. 24. 10:30
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Mert effekt nélkül nem szépek, sem ők, sem a tájkép nem olyan mutatós.

Én nem használok ilyeneket. Vagy egy-két ismerősöm, aki jól tud fotózni, ők valóban szép, effekt nélküli tájképeket tudnak készíteni.

Egyébként már jártam úgy, hogy valakit megkerestem fb-on és nem ismertem meg a képek alapján, mert totál máshogy nézett ki, mint élőben. :D Élőben egy tök átlagos, különösebben nem szép lány, a közösségi oldalakon meg bombanőre effektezett, retusált valami.

Én sajnálom őket. Örülök, hogy nem most vagyok tini :)

2017. máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
52%

Önbizalomhiányos mindegyik, smink és full filter nélkül csúnyák -> Azt gondolják ha effekteket használnak akkor szépek lesznek.


Ismerek lányokat akik bűnrondák, de rengeteg sminket használnak, jó pózban vannak és filtereznek és teljesen eltér a valóságtól a kinézetük. Ez akkor a legjobb, amikor interneten megismeri őket valaki, majd élőben meglátja a hányadék fejét a csajnak, és akkor még a srác lesz a bunkó hogy leszarja a csaj fejét aki tényleg elhitte hogy van esélye.

2017. máj. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
38%
A 4. válaszoló meg kivan akadva mert itt most megmondják az igazságot, ezért nem is válaszol a kérdésre csak idegében tud háborogni meg hisztizni.
2017. máj. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Mert akkor több like, több dicséret.. De ezekből is vannak kivételek.
2017. máj. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Amúgy sokszor nagyon szép lányok csinálják ezt. Nem létezik, hogy ne tudják magukról, hogy ők szépek!
2017. máj. 24. 10:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!