Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nincs pénzem,...

Mit csináljak? Nincs pénzem, és nem akarok tovább élni

Figyelt kérdés
2017. máj. 24. 16:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom megvenni magamnak azokat a dolgokat, amiket szeretnék. Nincs munkám, de hiába keresek, én sehova nem kellek dolgozni.
2017. máj. 24. 16:13
 2/11 piriiiii ***** válasza:
77%
Mi a szakmád?
2017. máj. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Hány éves vagy? Milyen nemű? Iskoláid? Mihez értesz?
2017. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia, tudom milyen lehet remenyvesztetnek lenni, nem szabad feladni, tuzz ki magadnak celokat, attol, hogy ide kiirtad, nem lesz jobb, legyel hatarozott az allasinterjukon, ha azt latjak, hogy ez a ficko/no egy elveszett kiseger, hogyan bizhatnankra lbarmit is, ezek nagyresze fejben dolel, legyel hatarozott, nem kell

a.vilagomegvaltanod, csupan, egy esszeru celt tuzzki magadnak,ne addfel! Ha igazan akarod, akkor ugy is idovel minden jobbra fordulhat :)

20F

2017. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, van szakmám és érettségim. Diplomám nincs.
2017. máj. 24. 16:24
 6/11 anonim ***** válasza:
13%
Keress egy pénzes pasit
2017. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Árufeltöltő mindenhova kell, tesco, auchna, lidl, stb. Nem egy álom, de jobb mint a semmi.
2017. máj. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Ez kevés. Mi a szakmád. Milyen iskolai végzettséged van. Milyen nyelveket beszélsz és milyen szinten. És hány éves vagy. Ezek mind számítanak.


Amúgy megértelek, mert rohadt nehéz, ha az ember rossz háttérrel kezdi. És ha talál valami munkát attól sem biztos, hogy könnyebb lesz. Mert gondolom saját lakás vagy ilyesmi nem nagyon van.

2017. máj. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Átérzem a helyzeted, engem az üzlettársaim kissemiztek, jelen pillanatban csak az éltet, hogy bosszút álljak rajtuk és börtönbe juttassam őket. Napok óta már kajám sincs, de kijövök valahogy ebből is. Te se add fel, találnod kell valami munkát.
2017. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
22%

Ennyire tufa kérdést, betojok...öld meg magadat, ha nem akarsz tovább élni, ennyire egyszerű:DDD


Mivel akarsz élni, ezért itt batkodsz tehát!Kérdés eldöntve!

Kezdj el csinálni valamit, mint munkát keresel vagy elmész lopni..., de élsz és csinálsz valamit, haladsz valamerre;)


Esetleg a panaszkodás most a fő tevékenységed, akkor vedd fel kamerával, töltsd a youtubera és aktiváld a "pénzbevételt", amitől reklámok futnak kesergésed alatt és kapsz jutalékot.


Ha van valami hobbid-tevékenységed és jó is vagy benne, akkor profitálj belőle, akár az előbb említett módon.

Munkának meg egy árufeltöltő vagy takarítói állás 4-6-8 órás is megteszi, hogy anyagilag valahogy legyél....a meló az meló, elvégzi az ember, ahogyan kell és él utána.


Mozizol, kirándulsz, szerzel egy macskát vagy kutyát..tekeregsz vele...egy partnert és...stb...azt hiszem a többiről van sejtésed;)

2017. máj. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!