Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha észreveszek ilyen kis apró...

Ha észreveszek ilyen kis apró cukiságokat rajta, akkor az azért van, mert tetszik?

Figyelt kérdés
Pl. észrevettem múltkor hogy van egy apró anyajegy a nyaka hajlatában, meg szeretem, mikor mosolygásnál gödrös lesz az arca. amióta észrevettem ezeket mindig ezeket figyelem ha találkozunk mert olyan nem is tudom, milyennek találom ezeket. aranyosnak? talán. helyesnek? talán. de magamban nem gondolok semmit, csak annyit, hogy "van egy apró anyajegy a nyakán. és gödröcskés az arca, ha mosolyog." aztán egész nap sokat gondolok az anyajegyre is meg a gödröcskére is. ez amúgy inkább akkor jellemző ha tetszik valaki vagy máskor is? mert nem tudom, hogy ő tetszik-e nekem, ezért kérdezem.
2017. máj. 25. 01:12
 1/7 anonim válasza:
66%
Most még minden szép és jó, 2 hét múlva majd észreveszed, hogy büdös a szája.
2017. máj. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Vagy szőrös az anyajegye :D
2017. máj. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
naaa komoly válaszokat :D
2017. máj. 25. 01:36
 4/7 anonim válasza:
Szerintem igen, tetszik neked.
2017. máj. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem is tetszik neked.

Mert ha ezeket észre veszed és meg mindig ugyan úgy gondolsz rá akkor igazán tetszik és boldog lennél ha mindig csak a tied lenne.

Nem biztos hogy más is így gondolja, de én ezeket láttam meg először aztán szerelmes lettem, és azóta is az vagyok.

Ez csak saját tapasztalat, lehet másnak más véleménye van

2017. máj. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ramone ***** válasza:

Én az első barátnőmben a haját szerettem meg elsőnek, minden nap amikor suliba mentem azon izgultam hogy vajon milyennek állítja be aznap ... Azóta átfestette és van egy gyereke és volt egy abortusza, szerencsère egyik sem tőlem

Biztosan tetszik neked már csak az a kérdés hogy mit tudsz ezzel kezdeni illetve akarsz e ebből többet

2017. máj. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Te most vagy annyira félsz az érzéseidtől, hogy mással szeretnéd leíratni, hogy tetszik neked valaki vagy nem tudom, miért tetted fel ezt a kérdést. Mert az ember szerintem észreveszi, ha tetszik neki valaki, hacsak nem teljesen érzelmi analfabéta.
2017. máj. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!