Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Negyed cigány inkább fehér,...

Negyed cigány inkább fehér, vagy barna bőrű lesz?

Figyelt kérdés
Lehet hulyen hangzik a kerdesem, de en magyar vagyok, feher bor, kek szem,stb.Parom fel cigany.Rajta azert latszik rendesen a roma ver.Nyaron nagyon barna, a haja fekete.Egyedul a szeme zoldes barna.Jovore szeretnenk kisbabat, es erdekelne, hogy inkabb romas, vagy magyaros lesz-e a kulseje?Termeszetesen barmilyen lesz, szeretni, imadni fogom!De nem bannam ha szep "roma" babam lenne 😁😍 kreolos bor, stb..Mert szamomra a fel ciganyok nagyon szepek!Akar nok, akar ferfiak.

2017. máj. 25. 07:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Ennyiből nem lehet pontosan megmondani szerintem. Beleszólhat, hogy a felmenőitek, azaz szülők, nagyszülők milyen haj-, szem- és bőrszínűek voltak. Bár úgy tudom, hogy a barna szín pl. domináns a világosabbakkal szemben, legalábbis hajban és szemben biztos. De ettől még lehet, hogy a te hajadat örökli a gyerek.
2017. máj. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sok olyan esetet lattam, hogy felig roma kisgyerek voros lett..Ettol azert tartok, mert az emberek nagyon bunkok a voros haju emberekkel..Amugy szuleimnek sotet barna a hajuk..Parom apja sotet szoke kek szemu, anyja mivel o a roma fekete haju, barna szemu.Az en apum nagyon barna boru, pedig magyar..Anyum senem barna, se nem hofeherke tipus..Noverem kreol barna boru, fekete haju barna szemu..
2017. máj. 25. 07:35
 3/15 anonim ***** válasza:

Elég sanszos, hogy kék szeme lesz. Vagy zöld.


Cigány vonásai lesznek, kevés. Bőrszínben kb kettőtök közötti árnyalat valószínű.

2017. máj. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én félcigány vagyok,a férjem magyar. A lányunk tiszta anyósom,világító kék szem,szőke haj. Nem bánnám,ha a második a nagyapjára hasonlítana,és kreol bőrű barna lenne. De ebből gondolhatod,hogy nem lehet előre megjósolni.
2017. máj. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Oohh, szemben pont, hogy a kék a domináns!

Többinél sincs igazán dominancia, mert kb 50-50%-ot adnak bele.

2017. máj. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%

Kedves Magyar lanyok,hogy birjatok az öntörvényü,agressziv r0ma ferfiakkal parkapcsolatban?

Jó tudom vannak kivételek,de akik viszik valamkre azok meg mind nagyképüék!(öntörvényüseg megmarad)

2017. máj. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szoval lutri..😁😁😁 A lenyeg vegulis, h egeszseges legyen..Mar van egyebkent egy magyartol egy lassan 10 eves kislanyom.Apja vilagos barna haj, zold szem.Nyaron kozepesen barna bor.En kek szem mint mar irtam.se szinu haj..se nem szoke se nem barna..Es a lanyom kekes zold szemu lett, es feher boru..Am en is ugy tudom, h a barna szem a dominansabb...De paromnak zoldes barna..Szoval sanszos, h zoldes lenne a kicsi szeme szine...Nem?
2017. máj. 25. 07:47
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Kiüt rajta valamilyen szinten. A vér nem válik vízzé.
2017. máj. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

Hát eléggé barna lesz a gyereked mivel a párod romungro már eleve egy keveredett fajta sokkal feketébbek ők mint az olácigányok.

A romungrokon jobban kijönnek a vonások is.

Az én férjem olácigány ő is és a családja is fehér bőrű csak ugye fekete hajjal szabályos szép vonásokkal. Nekünk a kicsi fehér bőrű sötét hajú. De akiket ismerek és ez a felállás náluk mint nálatok ott a gyerek mindig sötétebb kreolosabb cigányosabb.

A sötétebb mindig a dominánsabb aki azt irta hogy a kékszem az az hülyeség. Szoval kis kapucsinód lesz barna szemmel.

2017. máj. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolso: ohhh de jooo ☺☺
2017. máj. 25. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!