Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ha ilyen esetben...

Normális ha ilyen esetben érzékeny a fogam?

Figyelt kérdés
Egy hete be lett tömve a fogam. Mondtam az orvosnak már a tömés előtt is hogy hidegre-melegre érzékeny a fogam. Betömte. Azóta igaz nem olyan mértékben, de továbbra is érzékeny a fogam. Magánorvosnál voltam pedig, és fizettem érte nem keveset. Eddig még egy foggal se volt bajom amit megcsinált.
2017. máj. 26. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet gyökérkezelni kellet volna, "kiidegelni", akkor nem fájna. Tömés után egy héttel már nem szabdna fájnia, sőt közvetlen utána sem fájt nekem soha. Lehet neked érzékenyebb, de szerintem egy hét után már nem szabad fájnia. Menj vissza hozzá.
2017. máj. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Így konkrétan nem fáj, csak ha pl. hideget iszok, azt megérzem, még ha nem is annyira. Az a baj hogy a metszőfogamról van szó, ami eléggé látszódna, hogy ha a gyökértömés után még sárgább lenne.
2017. máj. 26. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem elég sok fogamat tömték és kb 3 volt ami érzékeny lett a tömés után, figyeltem a hideg-meleg kajákra és langyos vízzel mostam fogat, nekem az összes fél év után rendbe jött magától.
2017. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ne igyál hideget. Elmex sensitive segíthet.
2017. máj. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!