Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel tudnám eltávolítani a...

Mivel tudnám eltávolítani a lábszagot?

Figyelt kérdés
Ugye egèsz nap cipőbe vagy magassarkúba vagyok,és estére megizzad a lábam és erőteljes lábszaga lesz. Ami nagyon kínos. Mit érdemes ilyenkor tenni? Mit tegyek a cipőbe vagy a lábamra,hogy eltűnjön ?
2017. máj. 26. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt. görényt lehetett irtani a szaggal, és akárhogy mostam, nem múlt el. ami végül segített: ecet. önts egy lavórba vizet, bele egy-két deci ecetet, és áztasd be a lábad legalább félórára, és dörzsölt át alaposan. elmulasztja!
2017. máj. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász, hogy nincs e valami fertőzésed


Bőr cipő kell. Tudom, hogy drágább, mint a műbőr darabok, de sokkal kevésbé fogsz izzadni benne. A felső rész és a bélés legyen valódi bőr (sajnos az ilyen tipikus női magassarkúk horror áron teljesen műanyagok általában, meg is lepődtem, mikor megláttam)

2017. máj. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Váltott cipő hordása , aztán ezekbe Anti mold sticker beragasztás . Ez elvette a cipő és más szagát is .
2017. máj. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha egy nap alatt eröteljes lábszag akkor biztosan van gombád. Irány a börgyogyász! (Ne kisérletezz szabadon vásárolhatokkal!!!)
2017. máj. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

Mindig van megoldás! - Amputáció!


(bocsánat, nem bírtam kihagyni ezd a morbid poént...)

2017. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok függ a cipötöl. Ahogy irta már valaki elöttem. Minöségi cipöt kell venni. Ami szerintem még jó, az a pl scholl lábspray. Izzadásgátló hatású.
2017. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
A magamfajta lábfetisiszta idiótákat akarod szivatni, mi? :D Majdnem elhittem, hogy nő vagy, de aztán mégsem. :P
2017. máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jézus,azért annyira nem durva,hogy lábgombára gyanakodjak,vagy görényt írtsak vele😂 Viszont azért kap egy természetes szagot.😂
2017. máj. 26. 19:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem szokott büdös lenni a lábam, de mikor sokáig hordok egy cipőt, annak is lesz egy kis bukéja..:D Én ilyenkor szódabikarbónát rakok bele, egy cipőbe vagy egy teáskanálnyit és kicsit szétrázogatom benne, hogy minél több helyre jusson, majd egy óra elteltévvel kb kiporszívózom belőle ^^ Így eltűnik a szag :) Meg utána bele szoktam fújni ilyen kis cipőillatosítóval, ami olyan, mint egy dezodor kb, attól jó illata lesz :P De ez már csak formalitás xD

19L

2017. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Muszáj egész nap hordanod? Én munkahelyen ha lehet váltok papucsra.
2017. máj. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!