Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők, ti ezen az oldalon az...

Nők, ti ezen az oldalon az alábbiak közül melyik kérdést unjátok már a legjobban?

Figyelt kérdés

Na ugye a pasik folyton tesznek fel ide unalmas és idegesítő kérdéseket:

- Minden nő a pénzre,a luxusra megy?

- minden csajnak csak az izmos, jóképű pasik kellenek?

- Csajoknál szóba sem jöhet az átlag vagy az alatti külső?

- Itt minden csajnak csak az számít,hogy a pasinak milyen autója van,és az alapján dönt arról, hogy jár-e vele vagy sem?

Ha esetleg valamit kihagytam,akkor írjátok meg. :) A másik kérdés még az,hogy az ilyenek szerintetek alkalmasak kapcsolatra? Mert szerintem a 90%a egy nőgyűlölő, önbizalomhiányos. 22/L


2017. máj. 27. 07:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket így sorban mindet.Amit kihagytál az a," baj-e, hogy csak ekkora méretű a péniszem?"+ a kövér nőknek szóló "jó tanácsok:fogyjál le, bálna vagy"(mintha enélkül az illető nem tudná..

A nők is fárasztóak a "saláta puncim van, kicsi a mellem, nagy a mellem, ez baj?" című kérdésekkel.

2017. máj. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%

Lehetek e terhes.

Hogy szedjem be a fog.gátlót.

Ez a pénisz méret megfelelő és társai..

2017. máj. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

A nőknek csak a kigyúrt, bunkó pasik tetszenek?

Minden nőnek bejön az ecsetfej?

A férfiaknak sokat kell gürizniük, hogy csajok legyen, a nőknek meg csak ki kell menniük az utcára és le sem vakarhatják magukról a pasikat?

Miért nem kell a nőknek a normális pasi, miért csak a kigyúrt, izmos, jóképű pasikat veszik észre?

Átlag alatti és/vagy alacsony és/vagy kövér és/vagy sovány pasiként lehet fullos/10/10-es/vékony és szép barátnőm?

A csajoknak már csak a BMW (és még nem tudom milyen márkájúak, mert nem is merem őket) számít? Ha ilyen kocsival megyek értük első randira, akkor enyém lesz a csaj?

A statisztikák szerint több a férfi mint a nő és ezért...?

Nagyon unalmas.

2017. máj. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Jahj tényleg az ecsetfej :DDdDD
2017. máj. 27. 07:27
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Kihagytam még:

1.....(itt a szám)-os fizetéssel soha nem lesz nőm és be kell érnem a maradékkal?

Ha olyan ronda vagyok, hogy senkinek sem kellek, akkor már csak a prosti marad?

1.......(itt a szám)-os fizetéssel már lehet csajokat felszedni, vagy ez nekik még mindig nem elég?

2017. máj. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%

A pontoznátok-e 1-10-ig típusú kérdéseket nem unjátok ?

30/f

2017. máj. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem az összeset. Szinte ugyanazokat a kérdéseket teszik fel minden nap. Sehol egy jóízű csattanós trollkérdés. Nagyon unalmas.😦
2017. máj. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Bmelyik kerdest szanalmasnak talalom ami a csajozasi sikertelenseg okat a kulso korulmenyekben keresi.Ilyenek h: biztos azert nincs baratnom, mert tul alacsony vagyok,mert minden no kva,golddigger,mert mackos vagyok,mert nincs egzisztenciam,tartalekom,x ezer ft havi keresetem,videken lakom,mert anyameknal lakok,mert nincs sajat lakasom,mert kopaszodok,mert nem vettem reszt PUA-n,mert tul kedves vagyok es a nok baratzonaba tesznek es ezek tetszoleges variacioi.
2017. máj. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
17%
Én szeretem a nőket, tisztelem is őket, de sajnos nem, hogy előrébb lennék vele...inkább csak hátrébb. 😀
2017. máj. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én azt a jelenséget unom a legjobban, hogy a GYK-n mindenki úgy viselkedik (nők is és férfiak is), mint mikor megjelent az első valóságshow.


Előbb mindenki biztosítja a másikat, hogy az egy lepra műsor, ő soha nem nézi, egyébként is unalmas, mindenki szánalmas, aki nézi (természetesen ezt a beszélgetés összes résztvevője megteszi), majd a következő mondatban mindenki elmondja, hogy mi a véleménye Luiziána és HoséArmandó dugásáról, miért nem volt igaza GyúrósBölénynek SzolisMarcsával szemben.



Itt ugyanez megy, mindenki közli, hogy nincs egy jó kérdés, minden unalmas, mindenki a másik nemből egy hülye 3.14/fax, majd a végén kiderül, hogy ennek ellenére reggel ez az oldal az első amit megnéz, este pedig szénné kommenteli magát :)

2017. máj. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!