Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A leendő főnököm nem akarja...

A leendő főnököm nem akarja hogy főiskolán tanuljak?

Figyelt kérdés

Szóval..otthagytam az egyetemet mert nem tetszett a szak ( jogi terület ) és most egészségügy irányába szeretnék menni.

Jelentkeztem segédápolónak egy idősek otthonába ahova valószinüleg fel is vesznek. Mondtam a főnöknek a beszélgetés során hogy én most szeretnék egy 1 éves okjt megcsinálni és utána pedig jövőre jelentkezni Semmelweisre Ápolásra mert szeretnék másokon segíteni és szerintem kell hogy egy ápolónő magasan képzett legyen.

Nem tetszett neki. Össze vissza beszélt hogy nem lehet csak úgy okj-t sem csinálni ápolóból mert hogy kell előtte valami szociális gondozó ápoló, és csak utána tudok ápolóit meg hogy főiskolára sem lehet csak úgy jelentkezni, meg hogy ez túl nagy falat nekem stb stb..

Anya dolgozott már Vele és azt mondta hogy ezt nem kellett volna mondanom neki mert attól tart hogyha elvégzem a fősulit és itt maradok akkor kitudom túrni a vezetői pozíciójából.

Elcsesztem most ezzel hogy ezt elmondtam?

El tudja lehetetleníteni a tanulásomat a jövőben ha akarja?

Ez rosszindulat?


20/L


2017. máj. 27. 10:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Jaa igen az az egy éves okj is ápoló lenne, hogy tudjam hogy egyáltalán képes vagyok-e vért venni, vénát szúrni stb stb. Hogy van-e értelme főiskolára menni.
2017. máj. 27. 10:31
 2/7 A kérdező kommentje:

Jaa igen azt viszont mondta hogy 5 év alatt kell elvégeznem egy sulit hogy szakképzett legyek.

Kérdeztem hogy akkor miért nem jó a főiskola? Hisz az eléggé szakképzett... azt mondta hogy túl nagyot akarok, meg ilyenek...

2017. máj. 27. 10:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyorsan lelépnék ettől a főnöktől.
2017. máj. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Ő nincs a jóakaróid között.

El tud intézni, te meg találsz más munkát!

2017. máj. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarja hogy túlképzetf legyél, mert akkor nem neki fogsz majd gürizni hanem normális állásod lesz. Márpedig ő olcsó munkaerőt akar, akit ki tud használni. Felesleges volt neki elmondani a terveidet mert semmi köze hozzá. Csináld azt, ami neked jó.
2017. máj. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Idegen embereknek soha ne teregesd ki az életedet, főleg, ha függő helyzetben vagy tőlük, mert akinek hatalma van feletted, az kihasználja azt. Nagyon szemét világban élünk, és senkiben nem szabad bízni. Ugyanakkor senki miatt ne változtass a terveiden, ebbe nincs senkinek joga beleszólni, mindig csak azt csináld, ami neked jó (és amivel persze másoknak nem ártasz).


Ebben az esetben elrontottad a dolgokat, szerintem keress más munkahelyet, ahol viselkedj okosabban.

2017. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát ő kérdezett basszus..

Hogy miért hagytam ott, most mihez kezdek, végleg ott hagyom-e.

És akkor mondtam hogy nem....

2017. máj. 27. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!