Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utálnak titeket bizonyos...

Miért utálnak titeket bizonyos emberek?

Figyelt kérdés

2017. máj. 27. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos még nem jöttem rá. Azt hiszem azért mert olyan szerencsétlen/esetlennek tűnök és ezért megtehetik. Bár az is lehet, hogy nem utálnak, csak annyira semmibe vesznek, hogy az már utálatnak tűnik.. :D
2017. máj. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem általában azért, mert komolytalan vagyok, nagy a pofám, és nem értik a vicceimet, mert megsértődnek :) Meg eleve az arcberendezésem olyan, mintha éppen démont idéznék fejben, pedig csak fáradt vagyok mondjuk.
2017. máj. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szerintem erre két ok lehet. Az egyik, hogy mi magunk vagyunk az adott emberrel bunkók. Mi kötünk bele, mi bántjuk. Ezért logikusan utál. De ezt azt esetet normális ember elkerüli. A másik ok lehet az is, hogy egyszerűen csak unatkozik és valakit piszkálni szeretne. Igen, nem egy ilyen esettel találkoztam, engem is próbáltak már ilyen butaságokba belekeverni, de ezt nem szabad hagyni. Visszatérve a szekálásra, ha valaki már nagyon megszokta, hogy: "na ezt az embert imádom zaklatni" egy idő után ok nélkül utál. Szóval röviden amiért utálhatnak: Ha te viselkedsz másokkal úgy, ahogy nem kéne; irigyek rád vagy az utóbbi. Remélem tudtam segíteni :)
2017. máj. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Engem a bűnözők és törvénysértők szoktak utálni. Nem vagyok rendőr de valahogy megérzik hogy ha engem látnak akkor nem űzhetik gonoszságaikat zavartalanul. De például az időseket nem utálják mert szerintük már annyira lelassult az agyműködésük hogy például át lehet őket verni több százezer Ft-ért eladott mindent gyógyító csodapaplannal amit ezer Ft alatt vettek leértékelve.
2017. máj. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mert az emberek nem szeretik ha valaki nem olvad be a tomegbe
2017. máj. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
Mert jobb vagyok náluk.
2017. máj. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ami a szívemen, az a számon. Mindig kiírják minden közösségi platformra, hogy utálják ha kibeszélik Őket és nem a szemükbe mondják mi a probléma. Na Én pont az utóbbit szoktam tenni, akkor meg az van hogy mit ugatok be nekik xD nem értem ezeket az embereket..
2017. máj. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szeretem a szarkazmust és az iróniát és előszeretettel használok ilyen poénokat amik sajnos néha balul sülnek el és sértődés a vége... (komolyan veszik)

Emellett nem túl barátságos az arcom és a nézésem, többek állítása szerint úgy nézek ki mint egy agresszív bűnöző, de amúgy nem vagyok az.

2017. máj. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Alapból komoly embernek tartom magam aki pl társaságban nem röhög, mosolyog minden baromságon mint egy hülyegyerek. Persze ez nem azt jelenti, hogy nincs humorom.


Nem szoktam soha nyalizni, hízelegni senkinek.


A külső nálam is nagy szerepet játszik. Akik nem ismernek azok első látásra rámhúzhatják a negatív sztereotípiákat: bunkó kopasz, izomagy (természetesen alaptalanul).

2017. máj. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyik osztálytársam azért gyűlölt,mert neki szőke volt a haja, és én is befestettem.. Másik osztálytársam meg azért,mert egy csávó,akibe bele volt zúgva,engem bírt jobban,nem a csajt. Meg azért is utálta k,mert én nem voltam/vagyok ócska ribizli,mint ők. :)
2017. máj. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!