Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a lányokról, akik pénzért árulják a szűzességüket?

Figyelt kérdés

Nem mindennapi, de egyre több van.

[link]



2017. máj. 27. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Ennyi pénzért én is eladnám
2017. máj. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Ha van olyan, aki megveszi...


Én is eladnám, de nem akarnám bárkinek, és lehet, hogy mivel fizetett, azt hinné, akkor mehet minden.

2017. máj. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
kar hogy nekem nem volt ennyi eszem es ingyen dobtam el.. :/
2017. máj. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

ki az a barom, ki 2 millió fontot fizet egy numeráért?!


tényleg megérett a világ a pusztulásra.

2017. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
5%

3#-al értek egyett.

Elpazaroltam egy gyökérnek. Mondjuk a gyerekemet biztos nem buzdítanám erre már csak elvi okok miatt is inkább remélem lesz ennyi esze.

Ha vissza csinálhatnám vagy divat lett volna akkor is én tuti eladnám.

Tényleg amugy nem lehet vissza varatni a szűzhártyát?😅 mondjuk pont úgy nézek ki mint egy romlatlan kislány de kitudja hátha elkelek😅

Fúú de rossz vagyok😈

2017. máj. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bőven kimerítik a qrva fogalmát :D

De amúgy én is kíváncsi lennék,mi vesz rá valakit arra, hogy milliókat fizessen egy szexért...

De amúgy utolsó, vissza lehet varratni a szűzhártyádat :D múltkor láttam egy műsorban, hogy egy nő ezt adta a férjének a házassági évfordulójukra, hogy még egyszer elveheti a szüzességét xd...bár nem tudom, Mo.-on is csinálnak-e ilyen beavatkozást :"D

2017. máj. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdéshez csatolt linkben megnevezett lány szűzessége 706 millió magyar forintnak megfelelő összegért kelt el, ha hitelesek az adatok. Nem tudom elítélni, mert ha van ilyen hülye idióta, aki ennyit kifizet egy menetért, akkor legyen. A csajnak soha életében nem kell többet semmit csinálnia, még az unokái megélhetését is biztosította ezzel, habár erkölcsileg elítélendő, és a csajnak max. egy rossz emlék egy undorító vén kéjenccel, de megérte neki. A cikkben megjelölt román származású csajt még szépnek se mondanám, úgyhogy piszok jól járt. Az üzletember ennek a pénznek az 1000-red részéért ezerszer jobb csajt is kapott volna. Gondolom ezeket a perverz üzletembereket az hajtja, hogy pénzért bármit megtehetnek és az különösen beindítja őket, ha egy szűz lányt megvásárolhatnak pénzért, ez egyfajta hatalomfitogtatás, illetve a fiatalság illuziójának a hajszolása.
2017. máj. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Azt, hogy kibszott hulye voltam, amikor ingyen odaadtam "eletem szerelmenek", aki aztan eldobott, mind egy darab rongyot. Ennyi penzzel meg az unokaimnak se kene aggodniuk...
2017. máj. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenek a kereslet-kínálat törvényei.


Erkölcsileg viszont egy ilyen lány semmivel nem különb az útszélen álló prostiknál, csak annyi a különbség, hogy sokkal okosabb üzletet kötött...

2017. máj. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A szart is nevezhetjük székletnek,attól még szar marad.
2017. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!