Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelentenek ezek az "álomlé...

Mit jelentenek ezek az "álomlények"? 13/L

Figyelt kérdés

Furcsa dolgokat szoktam álmodni.Az embereket akik az álmaimban szerepelnek életemben nem láttam még a valóságban.Ezek az emberek elég furcsák.Mindíg mássikkal találkozom.Általában tudom hogy álmodok így hát szoktam kérdezni tőlük dolgokat.Ha megkérdezem hogy ők igaziak e azt válaszolják hogy nem léteznek...


Legutóbb egy színházban voltam és az egyik ilyen álomlény nem akart onnan kiengedni.Én ki akartam menni mivel untam azt a helyet.Hiába jutottam ki az ajtón a hölgyemény követett és vissza akart húzni oda.Megkérdeztem tőle hogy ő igazi e.Azt mondta hogy nem. Megkérdeztem hogy akkor miért akadályoz mikor most szabad lehetnék egy kicsit.Nem felelt.Tovább csesztetett.


Szerintetek az ilyen dolgok mit jelentenek?



2017. máj. 29. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azt jelzi a tudatalattid, hogy túlságosan korlátozod önmagad, vagy esetleg mások korlátoznak téged, és nem tudsz kitörni.
2017. máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Néhányukat eléggé megkedveltem attól függetlenül hogy nem léteznek.Jól meg lehet beszélni velük dolgokat.Viszont olyan válaszokat adnak amiket nem mindig értek.Ez az egész csak a fejemben történik meg?
2017. máj. 29. 19:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezek csak a fejedben vannak.

Nem semmi lelkivilágod van amúgy. Nemsokára könyvet szeretnék írni, lehet, hogy kérem a segítséged. :D

2017. máj. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindenfélét álmodok össze-vissza.Amiket álmodok általában le szoktam rajzolni.Főleg ezeket az embereket.
2017. máj. 29. 19:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy mindegyik a te magad megnyilvánulásai

Lehet,hogy azért is rokonszenvesek

Lehet,hogy erőlködve próbálnak segíteni valamiben, rávilágítani valamilyen dologra.

2017. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogyan akarnak segteni ha nem léteznek?
2017. máj. 29. 19:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a felsőbb éned küldte, kreálta őket, hogy segítsen neked, amúgy én nem tudom.
2017. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szorongsz valamitől.
2017. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!