Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam ezt fel?

Hogy dolgozzam ezt fel?

Figyelt kérdés
Egyetlen ember sincs a világon, akinek én lennék a legfontosabb ember az életében.Bárkinek, bármikor, bármit tettem.
2017. máj. 30. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Magadnak felelj meg, ne másoknak.
2017. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs ezen mit feldolgozni. Soha ne akard másoktól függővé tenni a saját boldogságodat. Magadnak legyél a legfontosabb. Így van az állatvilágban is.

Sőt - eltekintve a szülőségtől - szerintem nem is jó dolog valakinek a legfontosabb lenni az életében. Szerintem elég nagy teher, én igyekszem is kerülni.

2017. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szerintem alapvető dolog fontosnak lenni, valahova tartozni.

Persze, lehet, hogy tévedek.

2017. máj. 30. 16:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Fontos a csoportba tartozás, de nem lehet senkiből sem kifacsarni a szeretetet. Veszélyes dolog az érzelmi függőség, ne keverd a szeretettel, mert köze nincs hozzá.
2017. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy köze volna az érzelmi függéshez a kiírt kérdésnek.Mondok példát.

Egy normális anyának a legfontosabb a gyereke.

Ez kóros függőség? Szerintem nem.

A környezetemben látom, milyen, ha valaki fontos és szeretik.

2017. máj. 30. 20:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy te ne lennél fontos valakinek?
2017. máj. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!