Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti éreztetek már így?

Ti éreztetek már így?

Figyelt kérdés
Egyszerűen azt érzem megbolondulok a sok tanulástól. Romániában lakom és pár héten belül lesz az érettségi, rengetegett kell tanuljak, főleg románból, mivel nekem magyarnak elég nehéz a román. Na most sokszor már úgy érzem, hogy nem birom tovább, nem tudok többet tanulni, terheltnek érzem az agyam, hamarabb elfáradok tanulás közben, sokszor fáj a fejem, szédülök és úgy érzem jön, hogy elájuljak. Viszont nem igazán szeretnék le állni a tanulással, mivel félek, hogy megbukok az érettségin. Sokszor azonban már úgy érzem, hogy megbolondulok. 18/F

2017. máj. 30. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a jogon tanulok, gondolhatod mennyit kell tanulni. Fogd fel úgy, hogy addig tart a tanulás, amíg le nem érettségizel, utána még a suli környékére se kell menned. Kizárólag addig tart a tanulás, míg le nem vizsgázol, utána végleg vége, legyen ez előtted. Kicsit lazíts tanulás közben, ne állandóan csináld.
2017. máj. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is hasonlóan érzek, pl. folyamatosan görcsöl a hasam, ami néha fizikailag gátol. 2 emeltem van (összesen 5 szóbeli még), és mindenből a lehető legjobb eredményt szeretném elérni, nem csak a kettest. Nekem a mozgás segít egy kicsit, 2naponta futok.
2017. máj. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!