Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A skinheadek miért utálják a...

A skinheadek miért utálják a zsidókat is?

Figyelt kérdés
A kisebbséget és egyebet még értem,de ezt nem egészen.

2017. máj. 30. 18:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Mert a többségük buta, tuskó, sutyerák állat, akinek mindegy kit, csak valakit utálni lehessen ész nélkül. Ennyi "értelme" van az életüknek.
2017. máj. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

A zsidók is kisebbségiek. Mellesleg ugyanazért, amiért lehet utálni a cigányokat, a melegeket vagy épp bárki mást. Mondvacsinált okok miatt. Egy népet nem lehet kollektíven rossznak vagy jónak titulálni. Vannak jó és rossz emberek. Vannak jók a cigányok, a zsidók, a melegek, stb között ugyanúgy, mint ahogy rosszak a keresztények, a fehérek, stb között.

Megértem ha valaki elítéli a bűnözőket, hiszen őket én is elítélem. Börtönbe vele, büntessék meg. De valakit azért utálni, mert így vagy úgy született... Mert melegnek, zsidónak, cigánynak, stb születik az ember. Bűnözővé vagy épp minta állampolgárrá később válik.

2017. máj. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Különben hogyan mutassák ki saját felsőbbrendűségüket ? Mert ugyebár sem kulturáltság, sem mentális teljesítmény tekintetében nem jeleskednek.
2017. máj. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Melegnek nem lehet születni:)

És a cigányok nagyobb része bűnözik,persze,tudom vannak normálisak is,de maradjunk a tényeknél,a bűnözések több százalékát kisebbség követi el:)

2017. máj. 30. 18:17
 5/15 A kérdező kommentje:
Előítélesek vagyunk a skinheadekkel ,mert előítéleteik vannak ?:)
2017. máj. 30. 18:19
 6/15 anonim ***** válasza:

Ez egy divathullám volt a 80'as években.Nulla tartalommal,egységes ideológia nélkül.Ma is lehetnek ilyen

csoportok,a retró érzületével,de gyenge,csak a külsőségekben megnyílvánuló,felejthető Fiatalok cso

portosulása,aki a köv.hónapban már más jegyekkel jelennek meg.Nincsen semmi jelentősége.

2017. máj. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Mozogtam radikális/szélsőjobbos körökben, már leszoktam róla, olyan volt így visszatekintve mint egy rossz hipnózis. Nem előítéleteink vannak, legalábbis nekem inkább a személyes tapasztalatok a mérvadók. A szélsőjobbos skinheadek nagy része megkeseredett, komplexusokkal teli, önmagával elégedetlen csődtömeg. A frusztrációjukat és a lefojtott agressziójukat átcsatornázzák a zsidókra, melegekre, cigányokra, kommunistákra stb. Egyébként nem kell meglepődni, maga a skinhead szubkultúra is eredetileg a proli alsó-középosztálybeli gyári angol melósok, és a futballhuligánok körében terjedt el először. Itt Európában a skinheadség szélsőjobboldali verziója terjedt el leginkább, tehát ugyanaz a whitetrash réteg, sovinizmussal és szociáldarwinizmussal leöntve. A melegeket is utálniuk kell, mert Adolf és Goebbels ezt rendelte el nekik, a múlt évszázad közepén.
2017. máj. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 meszike91 ***** válasza:
85%
Szerintem erre egy skinhead se tudna érdemben válaszolni.
2017. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
A legtöbb skinhead, akivel találkoztam, olyan hülye volt, hogy a világáról se tudott. Szerintem csak azért utálják ezt vagy azt a bőrszínt, népet stb., mert a főtulkok ezt mondják, és ők vakon követik őket. Semmi többet nem kell ebbe belelátni, nincs ebben semmilyen mély filozófia, nem is hiszem, hogy jönni fog ide majd neked egy skinhead mély tartalmú teóriákat kifejteni a kérdés kapcsán.
2017. máj. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Látom itt tévedésben van mindenki! A Skinhead-ek nem rasszisták! Utána kellene olvasni. Akikre gondoltok azok a Bonehead-ek. Az eredeti Skinhead-ek egy szubkultúra részei voltak, semmiféle ideológiát nem építettek bele. A mai napig utálják a Bonehead-eket, mivel általánosítják őket velük. Egyébként ajánlom figyelmetekbe a Hitetlen című filmet. Igen tanulságos a témában.
2017. jún. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!