Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen ijesztő dolog történt...

Milyen ijesztő dolog történt veletek? Ami majdnem halálos volt vagy majdnem történt valami borzasztó.

Figyelt kérdés
Van itt valaki akivel történt valami horrorfilmbe illő dolog? Megtámadták, vagy épphogy megúszott valami borzalmasat, vagy a kórházban ébredt egy este vagy kirabolták az utcán vagy otthon. Köszönök minden ilyen történetet.

2017. máj. 30. 22:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
napi szinten találkozom autókkal az én sávomban..
2017. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Velem nagyon sok félelmetes dolog történt életemben.Most csak 2.

13 éves koromban eltévedtem egy erőben, rám esteledett, és a vaddisznók ott szuszogtak mellettem.

Felnőttként egyszer úgy akartak kirabolni, hogy otthon voltam.

2017. máj. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 és mi történt?
2017. máj. 30. 22:32
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Anyukám az imént hangosan szólított a TELJES nevemen!!!! Elég ijesztő volt
2017. máj. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Pár éve szórakozni voltam egy buliban. Arra jöttem ki az épületből hogy a társaságunkból egy lányt 2 férfi sarokbaszorított. Mivel kést lengetett az úriember és tettre késznek láttam a lányt magam mögé toltam és próbáltam elsomfordálni. A másik férfi viszont jól fehúzta a késest és már nem tudtam időben kicsavarni a kezéből a kést. Szépen felszabta az oldalam.
2017. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Pár évesek voltunk, amikor a nővérem rávett a rosszra és belenyúltunk a konnektorba. Mindketten majdnem meghaltunk, de szerencsére megúsztuk. Nővéremnek nagyobb baja lett, de már nem emlékszem mi. Állítólag mindketten elájultunk és a mentők vittek el. (Én olyan fiatal voltam, hogy nem emlékszem rá.)


De olyan is volt, hogy sült halat ettünk és a halnak a szemgolyója ilyen gyöngyszerű szilárd gömb, amit én beletettem a fülembe, mert a másik tesóm azt mondta attól erős leszek. Az orvos porszívóbal szedte ki. Az orvosi leleten pedig az állt, hogy "Bal fülébe halszemet tett" :DD

(Ez mondjuk nem volt haláleset, de akár baja is lehetett volna a fülemnek.)


Milyen csodás testvereim vannak, ugye? :)

Mindig a legkisebb húzza a rövidebbet :D

2017. máj. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

volt sok.

egy üzleti találkozóra mentem,ami mint kiderült egy csapda volt és megtámadtak.

annyi volt a bakijuk,hogy ha megyek valahová,általában pontos menekülési útvonalat tervezek és végig próbálom magam taktikailag jó pozícióban tartani,hogy mindent lássak és senki se kerülhessen mögém.

úgyhogy amikor már közeledtek lesúnyt fejjel,kapucniban,már 10 méterről láttam,hogy nah itt lesz vmi.

megvédeni nem volt kit,bunyózni nem fogok felállni kettő ellen főleg,hogy láttam egy pisztolyt is,így a viperát sem vettem elő,úgyhogy elkezdtem futni és mivel pont az ilyen esetekre felkészülve rendszeresen kocogtam és 22 perc alatt futottam az 5.5 kilométert,nem értek utol.

2017. máj. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

#7 :,D


Engem már nem egyszer majdnem elütöttek. Nem azért, mert szabálytalan voltam, hanem azért mert a sofőr figyelmetlen. Szinte az összes esetben öreg, vén idióták voltak.. Én biztos betiltanám a kocsivezetést 60 felett..

2017. máj. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A varos hataraban ahol felnottem volt egy erdo amin at kellett vagni, hogy a tohoz erjunk, strand, kemping stb. 12 eves voltam es mivel untatkoztam, ugy dontottem, hogy hazabiciklizem egyedul es ott hagyom apamat, meg hugomat. Mivel a falu kicsi, rendszeresen mentunk onalloan mindenhova. Amikor azonban az erdohoz ertem, egyre tobb vad kutya kerult elo, a vegen ott volt vagy 8-10 es ramtamadtak, felugraltak a biciklire, annyira feltem, hogy sikitottam, majdnem le is estem, nagyon ketsegbe voltam esve.

szerintem, ha leestem volna a foldre, akkor ott maradok tuti, vagy eletreszolo seruleseket szerzek. De annyira nagy mazlim volt, hogy arra jott egy ferfi motoron, es utanaeredtek, hogy ot tamadjak meg. En meg haza tudtam rohanni.

Maig azt gondolom, hogy az orangyalom lepett kozbe, mert az az ut nagyon kihalt tud lenni.

2017. máj. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Ovodás koromban bekaptam az adaptert a számba szerencsére csag egy bizsergö érzést éreztem,gyorsan kivettem a számból.
2017. máj. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!