Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » "A sors csak olyanokkal hoz...

"A sors csak olyanokkal hoz össze bennünket, akikkel dolgunk van". Mennyire igaz ez?

Figyelt kérdés
"Ha semmi dolgunk akárkivel is, akkor azt nem hozza elénk a sors. Sokszor kevésbé szimpi emberrel is találkozunk, talán ők is tanítanak valamire."

2017. máj. 31. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Semennyire.
2017. máj. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 TR75 ***** válasza:
88%
Ez nagyon Oraveczes-Coelhós ragozása a semminek.
2017. jún. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Az ilyen Oravecz Nórás idézetek mind baromságok. Semmi ténnyel nincsenek alátámasztva, csupán egó növelés, és hamos remény ígérete, vagy szimpla bullshit.
2017. jún. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Én azért valamennyire hiszek ebben. Úgy gondolom, hogy minden okkal történik és nálam ez eddig bizonyított is. (még akkor is ha ez csak véletlen)
2017. jún. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi alapja nincs a dolognak, inkább csak önámítás és önvigasztalás.

(Azért elgondolkodtató, hogy az #1 válaszolót hányan lepontozták. Így érthető, hogy nem halad az ország.)

2017. jún. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy ki az akivel összehoz a sors, mert mindenkitől tanulunk. Olyan nincs, hogy valakivel találkozol és semmi nem történik. Még ha semleges is a kapcsolat, akkor is beugrik valami. ,,Ő ilyen - és ő nem érdekel engem." Legalább rájövök milyen az aki nem érdekel.
2017. jún. 1. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Ahogy előttem írják, ez is csináljunk idézetet a semmire is téma.
2017. jún. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagy baromság. Nem létezik olyan, hogy sors, végzet, eleve elrendeltetés, "meg van írva" és hasonló idiótaságok.


De ha nekem nem hiszed el, akkor kérdezd meg mondjuk Szögi Lajos családját, akit agyonvertek Olaszliszkán a gyerekei szeme előtt.


Ők szerinted mit gondolnának erről az "a sors azokkal hoz össze akikkel dolgunk van" baromságról?

2017. jún. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, hogy sors, nem létezik. Ami létezik, az döntések és azok következményeinek a sorozata. Erről viszont tényleg nehezebb mersterkélt, közhelykirály idézeteket írni ill. az ember vállára teszi a felelősséget valami misztikus, predesztinált kifogás helyett, érthető, hogy sokan menekülnek ettől.
2017. jún. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23 évesen (ami nem túl koros) azt kell mondjam ez teljesen így van... lehet ezt szeretni, meg utálni is.
2017. jún. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!