Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar mikor a...

Titeket nem zavar mikor a biztonsági őr a sarkatokban van pl drogériában?

Figyelt kérdés
Na engem rohadtul. De mindig. Persze köszönni azt nem tudnak, de úgy figyelnek, mint egy bűnözőt. Gáz nagyon. Pedig nem vagyok egy szakadt valaki, de nem érzik, mennyire rontja a bolt imidzsét ez??
2017. jún. 1. 10:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

De igen, rohadt idegesítő...

Estleg próbáld meg, nekem bevált, széles és kedves mosollyal kérdezd meg tőle, hol tartanak-e extra nagy óvszert.

2017. jún. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy időben én Rossmannban tapasztaltam ilyet. Tényleg nagyon idegesítő. Biztos nagyon érdekes, amikor pl. a tamponok között válogatok :D

De mostanában mintha leszoktak volna erről.

2017. jún. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

Iszonyat. Rossmannban egy büdös patkány biztonsági őr Karácsonykor, átmegyek egyik sorról a másikra utánam jön, harmadik ilyennél vettem észre követ

Direkt elkezdtem szívatni a parasztot, jött utánam. Fogta és lefényképezett a magán mobiltelefonjával, ami nyilván BŰNCSELEKMÉNY.


Utána a sötét paraszt fogta és elkezdett KAMUBÓL beszélni a telefonján a biztonsági kamerákról.


NEM HITTEM EL, hogy ekkora suttyó paraszt létezik a világon.



ROSSMANN! No comment.


Nem lakom rossz környéken, átlagos hely, nincsenek különösen mélyszegény esetleg tolvaj emberek.


Indokolatlan volt, megalázó, idegesítő és szerintem bűncselekmény, ha fogja és a magán telefonjával sunyiban lefotóz.

2017. jún. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem csak azt figyeli hogy ragad e valakinek a keze. Engemet nem zavar mert nem ragacsos a kezem. XD semmilyen helyzetben nem fogok lopni mert mindenért fizetni kell. Csak az ember ilyen, mert mindenhez kell a pénz. Semmi sincs ingyen.
2017. jún. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

#10: ok, mondjuk én Rossmanba nem megyek, hanem DM-be, ott ritkábban fordul ez elő, volt rá eset, de említettem az óvszeres példát.

Rohadt hervasztó, mikor arckrémet, hajffestéket, betétet nézek, és egy pasi a seggembe nyomul. Inkább semmit nem veszek akkor. Az óvszeres beszólást 1x tettem meg, de már eleve nem voltam jó kedvemben, és bevált. Lekopott rólam a csóka.

2017. jún. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
#4
2017. jún. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%
Engem minden biztonsági őrnek a puszta létezése is merhetetlenül idegesít. Idióta, tanulatlan félállati suttyó az összes, akik izomban mérik az emberek értékét. Rohadt arrogánsak, azt hiszik, a fizikumuknál fogva bármit megtehetnek. Nincs önkontrolljuk, félállatok. Utálom az összeset.
2017. jún. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

"Fogta és lefényképezett a magán mobiltelefonjával, ami nyilván BŰNCSELEKMÉNY"


Én a helyedben simán lefényképeztem volna őt a sajátommal. Hidd el, neki sokkal kellemetlenebb lett volna :)

2017. jún. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Fordulj vele szembe, és kérdezd meg, hogy segíthetsz-e valamiben? Mert ha nem, akkor hagyjon nyugodtan vásárolni, mert ez kezd zaklatás lenni.


Békén fog hagyni.

2017. jún. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

" Rohadt arrogánsak, azt hiszik, a fizikumuknál fogva bármit megtehetnek."


Tegnap közel 1 órát vártam egy belvárosi bankban. Biztonsági őr volt vagy 65 éves, és arra gondoltam, ha itt valami történne, akkor ő mit tenne, mert én az 52 kilómmal sem tudott volna megnírkozni.


Szintén nagyon közeli élmény időben, bementem egy neves élelmiszeráruház egyik üzletébe, és olxan sokan voltak, nem tudtam kivérni a sort, mindent a helyére visszavittem és kimentem.

Biztosnágiőr megállított, hogy átnézné a táskám. Siettem. Mondom oK, de hangosan, hogy hallja mindenki, hogy bánnak ítt az embrekkel.


Felszálltam a villamosra, és valaki mellém állt, és mondta, látta az egész jelenetet, ne húzzam fel magam.

Azóta nem vásárolok ott. Nekik biztos megéri, hogy a tuskó emberek elriasszák a rendszeres vásárlókat....

2017. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!