Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj, ha tetszik egy lány a...

Baj, ha tetszik egy lány a suliból, de még nem beszéltünk és bejelölöm facebookon?

Figyelt kérdés

Még mielőtt azt tanácsolná valaki, hogy elősször esetleg beszélgessek vele élőben, ez nem fog működni mert erőteljesen introvertált vagyok és félek beszélni a lányokkal,ráadásul mindig a barátnőivel van ezért még fokozódik ez a félelem(mármint mert több lány=több félelem :D)


Őszintén szólva máig a nevét sem tudtam, csak volt egy ünnepség féle az iskolában ahol nevén szólította az osztáyfőnöke, ezalapján meg megtaláltam facebookon, és mostanáig csak nézegettem az adatlapját és nem tudom mit csináljak :( az értelmes válaszokat köszönöm :)


2017. jún. 1. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nem árt ha megírod, hány éves vagy. Bejelölheted, erre van a Facebook, de ha "menő" csajnak hiszi magát és gyűjti az ismerősöket (ami nagy divat) nem sokat érsz vele, sajnos.
2017. jún. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
gondolod visszajelöl? vagy írsz neki pár sort is?
2017. jún. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 longlife ***** válasza:
100%
Kevés teret adsz a válaszolóknak.Pedig a beszélgetés lesz hosszútávon a kifizetődőbb....félek beszélni a lányokkal...kívánom hogy küzd le a félelmedet és örömmel fogsz a lányok társaságába lenni.
2017. jún. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, a lány 14, nem tudom, hogy gyűjt-e ismerősöket és gondoltam, hogy esetleg ha megkérdezi, hogy ki vagyok akkor elmagyarázom, és megpróbálok neki néha írni, vagy ilyesmi
2017. jún. 1. 23:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Én egyébként el vagyok a lányokkal, de csak olyanokkal, akiket már régóta ismerek, pl 3 osztálytárshölgyem már lassan 10 éve ismerem és megvagyok velük, de ezt a lányt kb 2 hete láttam elősszös és még "ijesztő"
2017. jún. 2. 00:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem jelöld be. Kezdj vele beszélgetni, nem vesztes semmit :) Valószínűleg jó vége lesz, abban a korban vagytok, amikor pillanatok alatt köttetnek szerelmek és barátságok, még az introvertáltak körében is (az vagyok én is, illetve már túlestem ezen, régen voltam kamasz). Hajrá! Beszélj vele, talán egy idő után élőben is fesztelenül társalogtok majd. Ne félj :) Majd írd meg nekünk, hogy sikerült. Drukkolok.
2017. jún. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek, bár a terv enyhén kudarcba fulladt, mert eddig még nem jelölt vissza és nagy eséllyel már nem is fog :/ de a zöld ujjacska megy mindenkinek :)
2017. jún. 2. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!