Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igaz, ha valakit feljelentek,...

Igaz, ha valakit feljelentek, mert valamit elkövetett ellenem, akkor az adataimat kiadják neki az ügy kapcsán?

Figyelt kérdés
2017. jún. 1. 23:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A feljelentés a rendőrségen zajlik. Ott semmilyen adatot nem adnak ki. Ha viszont pereskedés lesz a dologból, akkor nyilvánvalóan ismerni fogja a másik fél személyét.
2017. jún. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha konkrétan ellened követte el, akkor emlékszik rád, mint a cselekménye alanyára nem? az adatok kiadás nélkül is. Bocs ilyen kevés adatból nem biztos, hogy átlátom a helyzetet.
2017. jún. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2. Hiába emlékszik rám,ha azt sem tudja ki vagyok,meg hogy hogy hívnak.


Ha bíróságra megy az ügy akkor kiadják neki az adataimat!?

2017. jún. 2. 00:14
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tanúskodsz vagy pereled akkor persze. Ha csak bejelentést teszel akkor nem.
2017. jún. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
lehet tenni névtelen feljelentést is: telefontanú vagy mi a neve.
2017. jún. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

4esnek

a tanú kérheti adatainak zártan kezelését

2017. jún. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Azt hiszem értem, hogy mit szeretnél, még ha le se írtad.

Szóval, valaki ártott neked és te azért szeretnéd feljelenteni mert így szeretnéd neki viszonozni, vissza adni azt a fájdalom,veszteség érzetet amit te éreztél amikor ő ártott neked. Így ezzel a revanssal (visszavágással) elégtétel érzeted lenne, azaz kieggyenlitetnek éreznéd a "számlát"

Persze mind ezt úgy szeretnéd elérni, hogy ne tudja a neked ártó, hogy te általad érte őt a retorzió, mert akkor lehet, hogy ő is visszavág neked egy újabb ártással ellened.

A kérdésedre válaszolva, azt tudom mondani, hogy a feljelentéssel kapcsolatos, azaz az üggyel kapcsolatos összes irat anyag megismerésére joga van az általad feljelentett személynek.

2017. jún. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Egy ismerősöm állítólag ezt a zártan kezelést kérte és ennek ellenére megengedték a feljekentettnek, higy beletekintsen.

Én azért kérdeztem, mert egy alvilági figura,ajiről szó van és nem szeretném, ha még nagyobb problémám lenne

2017. jún. 2. 00:25
 9/15 A kérdező kommentje:
Tehát a törvénynek nem kellene védenie, hogy ne tudjon még többet ártani ahelyett,hogy kiadják az adatokat ?
2017. jún. 2. 00:28
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

Ha valóban alvilági, akkor rosszabbul jársz a feljelentéssel, főleg ha roma.

Az alvilág kezében van a fél rendőrség, a másik fele meg azok kezében, akiket a maffia irányít. A romáknak meg az egész családja börtönben ül, teljesen otthon érzik magukat, főleg ha nagykutyák, akkor a fegyőrök is pizzát adnak nekik, ezért nem zavarja őket egy-egy késelés.

De persze meg lehet próbálni, van pár korrupciómentes ember is, csak kevés az esélye, hogy olyat fogsz ki éppen.

2017. jún. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!