Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi az esély hogy nyerek a...

Mennyi az esély hogy nyerek a lottón?

Figyelt kérdés

4-esre hajtok.

Képzeljétek...mostanában nagyon szerencsés kezem van.

Nyertem pöttyössel fejhallgatót, nyertem mekiben efott jegyet így most vettem egy lottot.

Mennyi az esély hogy nyer vele az ember?

21/L


2017. jún. 2. 16:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Van 1-2 fajta lottó? Melyiket játszottál? Skandináv? Egyébként általában kimutatható hogy a telitalálat esélye nagyon kicsi arányszám, körülbelül a nullával egyenértékű. A lottószelvény várható értéke pedig jóval alacsonyabb, mint amennyibe valójában kerül a megvásárolásnál. Tehát nem túl racionális dolog erre költeni a pénzedet.
2017. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Bocsi, az első mondat nem kérdőjel akart lenni a végén.
2017. jún. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Jaaa igen

5-ös lottó amúgy

2017. jún. 2. 16:49
 4/21 anonim ***** válasza:
1/43 az esélye hogy elérsz valamilyen nyereményt. A nyereményalap halmozódik hétről hétre ahogy olvastam, kb egy éven át, tehát elméletben egyre magasabb összegeket lehet nyerni, De tudjuk hogy körülbelül a 3mas találattól lesz mérvadó a nyeremény mértéke, és a hármas találat esélye 1/1231 ami már baromi pici szám.
2017. jún. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Igen ez igaz.. így leírva nem hangzik jól.

De pl pöttyösnél 2000 ajándékot sorsolnak ki 4 hónap alatt

a mekinél meg ugye 1 hónap alatt 3000 jegyet. Szóval ha ezt nézzük is pici esélyem lett volna megnyerni őket nem?

2017. jún. 2. 17:05
 6/21 A kérdező kommentje:

Mert igazából mekinél is ( Veszprémben nyertem ) itt szerintem egy nap alatt megfordul a driveosokkal együtt 1000 ember.

És hány meki van M.O.-n? :)

2017. jún. 2. 17:06
 7/21 anonim ***** válasza:
Itt a szerencsejátékos tévedése zajlik. Attól hogy egy esemény már bekövetkezett/nem következett be, az nem fogja befolyásolni a következő, független esemény bekövetkezését. Ezek egymástól elkülönülő dolgok, nincs semmi összefüggés közöttük. Mázlid volt, kétszer. Egyáltalán nem garantált hogy bejönne a lottón is. Mindenesetre én sok sikert kívánok :)
2017. jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Hát én most nem arra mondtam ezt :D

Vagy nem tudom mire értetted :DD Azért hoztam fel példaként mert itt is arányok vannak mint szerencsjátéknál.

És hogy itt is nagyon kevés esély lehetett volna de mégis bejött :)

2017. jún. 2. 17:14
 9/21 anonim ***** válasza:

Miért hiszed azt hogy ha kétszer nyertél kisebb nagyobb nyereményt amihez persze nem kell sok esély,hogy a lottón találatod lesz. A kiszámíthatatlan kiszámíthatatlan is marad örökké ami felett nem tudsz uralkodni te naiv észlény :)

Mindenesetre azért majd a 300ezredik forintot amit kidobsz a lottóra, talán lesz 3os is... I make my own luck...

2017. jún. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Miért hiszed azt hogy ha kétszer nyertél kisebb nagyobb nyereményt amihez persze nem kell sok esély,hogy a lottón találatod lesz. A kiszámíthatatlan kiszámíthatatlan is marad örökké ami felett nem tudsz uralkodni te naiv észlény :)

Mindenesetre azért majd a 300ezredik forintot amit kidobsz a lottóra, talán lesz 3os is... I make my own luck!

2017. jún. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!