Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki utálja a hobbitokat?

Dragon7 kérdése:

Ki utálja a hobbitokat?

Figyelt kérdés
Én kifejezetten gyűlölöm a hobbitokat. Olyan unalmasak, és rondák. Ezért a GYűrűk Urát abbahagytam, amikor Frodót elvitték az orkok a Banyapókos rész után. Annyira untam! De aztán újtaolvastam. Azóta se vagyok jobb véleménnyel a hobbitokról. Ki utálja még őket?

2017. jún. 2. 17:34
 1/7 anonim válasza:
100%
Engem csak az zavar, hogy szőrös a talpuk :D
2017. jún. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Elég hangosan szoktam zongorázni késő este, tehát gondolom a szomszédok nem kedvelik, habár még sosem szóltak.
2017. jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a lábukat utálom, ocsmány szőrös-pamacsos-mocskos XD
2017. jún. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de kedves 2.válaszoló, ez pontosan hogy is jön ide??
2017. jún. 3. 09:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Én tündefan vagyok, úgyhogy nem a hobbitok a kedvenceim. Engem effektive nem zavarnak, úgy vagyok velük, mint az összes többi zavaró lénnyel az életben... hidegen hagynak, nem érdekelnek. A könyvben és a filmben is jobban szeretem azokat a részeket, amik a tündékkel, emberekkel, vagy akár törpökkel foglalkoznak.


Jó, az igazsághoz hozzá tartozik, hogy évekig azért nem olvastam el a Hobbitot, mert azt hittem, csak hobbitokról szól... Emiatt még a filmet is halogattam. De már leesett, hogy nem így van. xD

2017. jún. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ment a zöldkéz! Én is tündefan vagyok! Legolas forever! De Gimlit is kedvelem. :)
2017. jún. 5. 09:12
 7/7 anonim válasza:
Nekem valójában semmi bajom a hobbitokkal, de Frodótól kiráz a hideg.
2017. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!