Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy oldjátok meg ezeket a...

Ti hogy oldjátok meg ezeket a dolgokat? Tanulás-Munka-Edzés-Pihenés! Lent bőven!

Figyelt kérdés

19 éves vidéki srác vagyok, aki Budapesten tanul. Az albérletárakkal tisztában vagytok gondolom, magánkollégiumok sem sokkal olcsóbbak. Rengeteget kell tanulnom, viszont mivel hízásra hajlamos vagyok, meg egyébkéntis szeretnék mozogni, konditerembe járok. Aminek szintén vannak plusz költségei. Mivel alapvetően nem élünk rosszul, így úgymond nem gond ezt megoldani, viszont engem baromira frusztrál az, hogy a szüleim fizetik a lakást, ami 50-60 ezer/hó, és heti 15-20 ezer is mindig kell, mert már az oda vissza út 6 ezer forint, bérlet, kaja, plusz költségek. És szeretnék legalább 1 kis pénzt keresni, hogy legalább ne nyeljek el annyi pénzt. Nyilván van az az opció, hogy nem járok olyan gyakran haza, viszont nekem hiányoznak a szüleim, és ha belegondolunk, ha 2 hetente megyek haza, akkor sem kell kevesebbet fizetni, mert az itteni kaja megint horribilis összeg.


Viszont ez időben nem tudom, hogyan fog beleférni.


Mit tudnék tenni?


2017. jún. 7. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem sértésből, de nem értem a kérdést. Az időd akarod beosztani vagy pénzt akarsz keresni?
2017. jún. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ideje, hogy megszokd, nem mész haza minden héten. A kaján tudsz spórolni, azt kell megtanulni. Más is megoldja, még gyereknevelés, házimunka, család mellett is, hogy egyetemet, fősulit, továbbképzéseket, és mellette dolgozik és persze pihenni is kell, családi kirándulás, nyaralás stb. Ha annyira nem fér bele az idődbe akkor nem terembe jársz le, hanem elmész futni,de annak is bele kel férni,hogy heti 3-szor egy órára lemenjél. Ha több ezer embernek sikerül, akkor így nem lesz gond Neked sem. Üdv a való életben.
2017. jún. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!