Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az egyik osztálytársam állandó...

Az egyik osztálytársam állandóan felcsenget, le akar hívni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam állandóan felcsenget hogy menjek le velük kicsit, de én nem akarok. Ezt többször is elmondtam neki de valamiért nem érti meg és 2-3 hente újra eljátssza. Idegesít hogy őszinte leszek a hideg ráz ki ettől a csengőfrásztól, riadalmat kelt. Hogy gondolja bárki is, hogy lehet a másikat zavarni otthon a nyugalmában? Írjon e-mail, hívjon fel vagy valami, de azért máshoz felcsengetni kicsit sok. Mit tegyek? Vitessem el?

2017. jún. 9. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem értelek. Miért sok ha nem virtuálisan akar veled találkozni? Ez a normális ha nem messze laktok egymástól.
2017. jún. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Én megértelek, sose értettem miért kell random beállítani máshoz, miért nem lehet előre megkérdezni, egyáltalán alkalmas-e neki. Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy sose én nyitottam ajtót, megkértem szüleimet, hogy mondjak azt, nem vagyok itthon. Pár ilyen alkalom után leszoktak rólam.
2017. jún. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

"VIitessem el?" Hova? Miért? Kivel? Mert 2-3 hetente csengetni mer és lehívni játszani?

A rendőrök körberöhögnének...

28 éves vagyok, mikor én gyerek voltam nem volt mobil, e-mail, facebook. Ha játdzani akartunk vagy elhívni a másikat sétálni becsengettünk, mivel ezért van a csengő.

És Ti képzelitek magatoka olyan okosnak...

2017. jún. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugye most vicc? Régen gyerekkoromban nekem minden nap jöttek a barátok, csöngettek hogy menjek le biciklizni, focizni vagy bármit csinálni. Teljesen megszokott volt. Volt persze hogy nem-et mondtam többször is. De 2-3 hetente és ki vagy borulva?

Amúgy meg mire van a csengő hogyha hozzátok nem lehet csengetni?

Az egész szöveged egy vicc.

2017. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a csengő riadalmat kelt? Ne röhögtess, kérlek. Kezeltesd az idegeidet.
2017. jún. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak 20 vagyok de gyerekkoromban nálunk is úgy működött, hogy nyáron aki előszőr kelt fel, az ment és körbecsöngetett. Kint voltunk egész nap, suli után is ez volt a program. Csak sajnállak, hogy ez neked kimarad:/
2017. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem félreértitek a kérdezőt :D bár azt mondta játszani hívják, de nem teljesen biztos ez. Engem is arra hívtak mindig, csak nálunk játszunk :D aztán amikor nyáron kiverte a csaj a nyálát 13 évesen, hogy mi az, hogy nincsen itthon nálunk banán, akkor meguntam :D
2017. jún. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy köteles felvenni a kaputelefont. Ki is kötheted, főleg ha nem is akarod, hogy azon keressenek.
2018. máj. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!