Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pisilésért fizetni?

Pisilésért fizetni?

Figyelt kérdés
Ti hogy vagytok ezzel a témával? Fizettek pisilésért vagy inkább ingyen megoldjátok egy bokorba? Mi amikor megyünk sz osztállyal kirándulni, akkor általában mindíg a természetbe végezzük el a dolgunkat. Bár van egy két srác az osztályba aki inkább ilyen pedánsabb és kibírják egy mosdóig, meg a csajok nyilván a mosdóba mennek ha kell nekik. De az osztály nagyobb része inkább kint kierszti, de a helyzettöl is függ ha pl egy belvárosi részen vagyunk akkor álltalában mindenki a mosdót választja, csak ritkán van olyan mikor már valakinek nagyon kell, és nincs a közelben nyilvános wc, vagy nem tudunk bemenni sehova, akkor egy mellékutcába lefordulunk és ha olyan helyet talál akkor kiengedi. de ez ritka szokott lenni mikor a belvárosba kell valakinek. Álltalában úgy szoktuk ha vonattal megyünk akkor, megnézzük először hogy a wc fizetős-e ha nem akkor megyünk wc ha igen akkor a vasút mellett vannak ilyen elhanyagolt épületek meg elég bokros meg vás hely van így kimegyünk és általábba ott hugyozunk. Ha meg busszal megyünk akkor általába wc ha autópályán megyünk, ha nem akkor meg meg áll a soför egy kellően megfelelő helyen és akkor gyorsan a cél előtt kiengedi mindenki vagy aki birj az meg amikor megérkeztünk akkor. Ti hogy szoktátok ezt a középsulis osztályotokkal? Vagy ha csak úgy mentek valamerre akkor áldoztok arra hogy wc-n pisáljatok vagy inkább választjátok a természetet?

2017. jún. 11. 22:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
nem a pisilésérét fizetsz, hanem azért a szolgáltatásért amit a nyilvános mosdó nyújt
2017. jún. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Pedig vicces lenne Budapest kellős közepén 17 fő pisilő kisfiú.
2017. jún. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Persze tudom, hogy nem a pisilésrt fizetek, hanem, hogy legyen mivel kezetmosni, meg ha nagydolgot kell végezni legyen mivel kitörölni, meg a nénike vagy bácsika aki a mosdó előtt ül annak is meglegyen a bére, de akkor is, a pisit szerintem egyszerübb kint elengedni :D
2017. jún. 11. 23:18
 4/16 anonim ***** válasza:
Én inkább fizetek, ha nem vegszuksegben vagyok.
2017. jún. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Mondjad, hogy itt jön a nagy banán, mindenki fusson. Hátha ingyen bemehetsz.
2017. jún. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Éjszaka, hajnalban pisiltem már köztéren... Nappal viszont nem merném megcsinálni, így inkább fizetek.

De pl. pályaudvaron érdemes inkább fellógni egy még nem induló vonatra, azt ott elintézni, nekem egyszer így sikerült.

150 ft egy büdös, koszos, hányigerkeltő wc-ért kicsit sok.

2017. jún. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Nekem a legsűrűbb belvárosokban is vannak titkos bokros helyeim.


Te, nagyapáink idejében úgy volt, hogyha egy férfiembernek vizelnie kellett, akkor ott elhugyozta magát. Minket még pofán is vágtak volna, ha (kertes háznál) bejárkálunk a házba ilyenekért. Oda legfeljebb előkelő női vendégek jártak páros héten ünnepnapkor.

2017. jún. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Fizessen az érte, akinek 6 anyja van. Keresek egy bokrot a környéken, ahol nem látszom, és ott elintézem. Vagy ahogy előttem írták, fellógok egy éppen nem induló vonatra és ott elintézem. Rohadt szánalmas dolog ilyenért pénzt kérni.
2017. jún. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
Én csak akkor pisilek szabadban, ha konkrétan nincs a közelben működő WC (pl. zárva van). Bármikor máskor meg inkább fizetek, mert proli dolognak tartom azt, hogy ott van a wc, de smucig vagyok fizetni 100-150 Ft-ot érte, és engedem a fal mellé meg a bokorba.
2017. jún. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 aperitif ***** válasza:
69%

Gondolj bele, milyen lenne az, ha egy kiránduló osztály a ti városotokba érkezik, és a buszról leszállva mindenki abba mellékutcába tér be vizelni, ahol éppen te laksz, vagy abba a parkba, ahol te esténként sétálni szoktál a barátnőddel, netán oda is kakkantanak. Téged nem zavarna, hogy vizelettócsákon kell átkelned, ha hazamész? Szeretnél húgyszagban randizni? Otthon, gondolom, te sem a mellékutcákban, meg a bokorban vizelsz, mert a saját lakókörnyezetedet nem brunyálod össze, így talán a másét sem kéne. Igaz, te ott csak kiránduló vagy, aki este hazamegy, de akik ott élnek, azoknak a te általad otthagyott tócsákat kell szagolniuk.

Nem azt mondom, hogy egy félnapos erdei kiránduláson nem megyek el egy bokorba pisilni, de ahol van lehetőség rendes vécé használatára, utána kézmosásra, azt fogom használni, még ha egy-két százast ki is kell érte fizetni.

2017. jún. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!