Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért elvárás a szőrtelen női...

Miért elvárás a szőrtelen női láb?

Figyelt kérdés

2017. jún. 13. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ronda a szőrös női láb. Mondom ezt nőként.
2017. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Társadalmi elvárás, azt reklámozzák, hogy ez a szép, ez az illendő, és mindenhonnan kinézik azt, aki ennek nem felel meg. :)
2017. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Nők kezdték, gondolom és már elvárássá nőtte ki magát.
2017. jún. 14. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én rendszeresen szőrtelenítem a lábam de gyakran el szoktam gondolkozni azon, hogy vannak nők, akiket nem zavarnak a szőrszálak de a környezetüket annál inkább. A szőrösödés pedig egy teljesen természetes dolog és mégis cikinek számít ha valaki nem távolítja el.
2017. jún. 14. 22:59
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Férfi szemmel kimondottan elegáns, ha szép ápolt egy nő lába és ebbe szőrtelenítés is beletartozik.
2017. jún. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veled, semmi kétség, hogy ápolt hatást kelt.
2017. jún. 15. 17:34
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Ez engem is néha elgondolkoztat. Mindig szőrtelenítek és nagyon tud zavarni, de nem az érzés hogy rajtam van, hanem az, hogy ha kimegyek az utcára akkor biztosan majd mindenki az én szőrös lábamat fogja nézni és az majd ciki lesz, pedig alig észrevehetően szőrös a lábam, ha nem szedem le. És emellett érdekes, hogy én nem nézegetem másnak a lábát hogy szőrös-e, lehet az enyém se érdekel másokat. De például a lábbal ellentétben pedig azt nem értem, hogy az miért nem zavaró akkor, ha a karon is van egy kis szőr. Nekem például ott is van, de nagyon ritka, hogy azt is legyantázom, mert nem olyan „gáz”, mint a lábon. Miben különbözik tehát a két testrész? Egyetértek a férfi kommentelőben, hogy vonzó egy ápolt női láb, de hát mégis. - A kérdésed ebben a témában, csak kérdéseket von maga után (ami kifejezetten jó!)
2017. jún. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
7. Tévedsz, sokakat érdekel a lábad és megnézik férfiak, én is megnézném. Egyszerűen fura, ha szőrös egy női láb. Ha kis pihék vannak rajta, az nem baj, csak fekete szőr ne legyen azért. A női kar is szép testrész, azt is van, amikor megnézem, de azon nem zavar, ha szőrös, legalábbis a pihe szőr nem zavaró. De még nem emlékszem, hogy láttam volna olyan lányt, akinek a karján a szőr zavaró, talán 1-2 lehetett 100-ból ilyen.
2017. jún. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ká.Pé válasza:
0%
Szőrös lába max a pasiknak van és az emlős állatok jelentős hányadának. A női ápoltság egyik alapja a szép, sima láb. azt sugallja, törődsz magaddal.
2017. jún. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Wtf?! A nőknek is szőrös lába van, csak szólok.
2017. júl. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!