Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyógyszertárba normális hogy...

Gyógyszertárba normális hogy nem tudnak ilyenekről?

Figyelt kérdés
Bementem a gyógyszertárba, és alkohol és parfümmentes fényvédőt kerestem, de fogalma se volt miről beszélek. Most lehet mások ezt hülyeségnek gondolják, de ilyen téren felvilágosult vagyok.
2017. jún. 14. 16:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Normális. Nem kell minden mai divatsz@.rral foglalkozniuk. Pár év és jön újabb mánia, minden lecseng egyszer.
2017. jún. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
#1 Honnan tudod, hogy a kérdező nem allergiás valamelyikre?
2017. jún. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

Mert ő csak "felvilágosult". Gondolom, a Kiskegyedből.

Ha allergiás lenne, azt írta volna.

2017. jún. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Sunshinedoll ***** válasza:
72%

Elég gáz. Lehet a téged kiszolgáló asszisztens/patikus nem volt képben a náluk forgalmazott fényvédőkkel.


Az alkohol és parfüm bőrre gyakorolt káros hatásairól készült tudományos tanulmányokkal dunát lehet rekeszteni. Még ha valakinek nem is reagál a bőre azonnali irritációval, hosszú távon senkinek sem tesz jót.


A gyorskaja se fogja tönkretenni a májad, ha alkalmanként eszel belőle, de minden nap nagyon nem javasolt ogyasztani. Márpedig a fényvédő mindennapi használatra való dolog.

2017. jún. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi a fene az a fényvédő? A parfümöt, és az alkoholt értem.
2017. jún. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csomo mindent nem szoktak tudni.... aktualis dozisokrol es dobozokrol is gyogyszertarrol gyogyszertarra mas infokat tudnak
2017. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jajj, ugy ovjatok magatokat egy kis fenytol mindenfele vegyszerrel, hogy a vegen nehogy ti essetek pofara. Azon csodalkozok, hogy nem lett meg ujra "jarvany" az angolkor... nyilvan leegni nem szabad, de egy kis napfenytol nem kell ugy beszarni
2017. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Végül is sokkal jobb rákvörösre égni a napon, mint fényvédőt használni.
2017. jún. 14. 22:39
 9/12 anonim ***** válasza:

veszel egy 50+-os naptejet és nem égsz le.


Ennyire nem kell életképtelennek lenni, mellesleg a gyógyszertári asszisztens hadd ne tudja már az összes általuk forgalmazott készítmény pontos hatóanyagát.

2017. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezt ironizálva írtam a 8-as válaszolónak ha nem vetted volna észre.
2017. jún. 15. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!