Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 40 tételt meg lehet tanulni 5...

40 tételt meg lehet tanulni 5 nap alatt?

Figyelt kérdés
5 napom van 40 tételre, szerintetek? Milyen szinten lehet megtanulni?
2017. jún. 14. 22:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Minden nap 10 tételt nagyon megnyomsz, utolsó nap pedig mindet átolvasod 2-3 alkalommal. Szerintem teljesen jól összehozható, bár ez függ attól, hogy milyen jól tudsz lexikálisan tanulni.
2017. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32%

Gondolom nem most adták fel, szóval szívás, ha most kezdesz hozzá.

Nem az utolsó másodpercben kéne tanulni.


Ennyi tételt, 5 nap alatt, rendesen? KIZÁRT!

2017. jún. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%

Nulláról? Kizárt. Még az egyik napról másikra történő beseggelés is lehetetlen.

Azért az se mindegy milyen tantárgy. Töriből mocsok sok évszámot lehetetlen gyakorlás, ismétlés nélkül első olvasás után visszamondani.

Irodalomnál szintén nagyon rizikós ez. Ha bemagolod a kötelezők és versek elemzéseit, tartalmát, akkor fenn áll a veszélye hogy csak keverni fogod őket.


De azt azért nehezen hiszem hogy a 40 tétel egyikéről se tudnál akár most mondani 5-6 mondatot legalább. Mind a 40 tétel olyan ismeretlen mintha most hallanál róluk először?

2017. jún. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%
Meg lehet, a lényeg, hogy legyen mega napirended. Kezd kora reggel a tanulást, mert akkor fog legjobban az agy. Húzós tempóban napi 10-11 órát lehet tanulni. A legfontosabb az értő átolvasás, nem a magolás.
2017. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

hány oldalasak?

ha érettségi akkor sima ügy..

2017. jún. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
57%
3. Nyilván érettségiről van szó, és ott használhatsz atlaszt, egy évszámot sem kell tudni
2017. jún. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%

Én is így voltam a töri osztályozómmal. Mindent átolvastam legalább egyszer, de a súlyosabb témakörökre mint francia forradalom, Német egység kialakulása, amerikai függetlenségi háború 2X is átolvastam.

Erre kihúztam egy baromi szűk időintervallumot, kevés emlékezetes eseményt tartalmazó tételt, nevezetesen a 48-49-es szabadságharcot követő kiegyezést.

Volt benne 2 fogalom amit ha nem tudtál akkor buktad, nem lehetett mellébeszélni. (februári pátens és húsvéti cikk).

2017. jún. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%

Ha az anyanyelvemen van nekem lazán menne.


2 nap pihi lenne a végén

2017. jún. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Írásbeli minden tantárgyból 60-75% között lett, na jó, matek 50 épp csak. De ez úgy jött össze, hogy külön egy pillanatot sem tanultam, csak ami órán rám ragadt. :D Ezek alapján a szóbelitől sem tartok, az egész érettségi inkább csak egy nagy rémisztgetés, közben meg semmi nehéz nincs benn.
2017. jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nyelvtan 10 Irodalom 10

Info 20

nyelvtanból a lényeget már kiemeltem tehát arról van fogalmam

kb 2 oldalasak


Tényleg lehetetlen?

Könnyen tanulok, meg nem is nehezek, csak annyira nem vagyok hozzászokva a magoláshoz...

2017. jún. 14. 22:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!