Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy csak utólag jöttetek rá, hogy az életetek egy korábbi szakaszában milyen jó dolgotok volt és borzasztóan visszavágytok abba az időbe?

Figyelt kérdés

Sajnos én most ebben az állapotban tengődök. Nagyon hiányzik a 2013-tól 2016-ig tartó időszak. Akkor még a legtöbb dolog nagyon egyben volt az életemben és őszintén tudtam boldog lenni, csak sajnos túl természetesnek vettem ezt az állapotot és nem becsültem meg annyira, mint kellene.

Most, hogy az az időszak véget ért és azokat a dolgokat, amik akkor boldoggá tettek, már csak nagyon kis adagokban kapom, egyre gyakrabban vagyok szomorú és merülök bele a nosztalgiázásba. Pusztító a gondolat, hogy talán már sohasem lesz olyan újra semmi, mint akkor volt!

Kíváncsi lennék hasonló történetekre, tapasztalatokra, hogy ti, hogy birkóztok meg ezzel az érzéssel.



2017. jún. 15. 23:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nekem 2010 második fele hiányzik nagyon. Legjobb időszaka volt az életemnek. :)
2017. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Annyit még hozzátennék, hogy 23/F vagyok és légyszíves ti is írjátok le a korotokat és nemeteket.

2017. jún. 15. 23:07
 3/17 anonim ***** válasza:

Gyermekkor, általános iskola.

:/

2017. jún. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Akkor tudjuk leginkább értékelni mindazt, amit birtoklunk, amikor elveszik tőlünk.


Lehet, hogy most kis adagokban kapod a boldogságot, de evidens, hogy ha megnyitod a csapot, bőven folyik belőle a víz. Mindennapos, ugye? De ha holnap a Szaharában ébredsz majd nélküle, akkor már nem fog érdekelni, hogy hogyan mérték ki kilóra a boldogságot, csak egy dolog jár majd a fejedben: nem fenyegetett a szomjhalál.

2017. jún. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

# 1

22/f

2017. jún. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Persze! Én '93-'98 között lennék szívesen. Ah, de jó is lenne újra óvodásnak, kisiskolásnak lenni.
2017. jún. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
#6 vagyok, és nő.
2017. jún. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20%
Nem,nekem mindig car volt. És ne jöjjetek azzal a baromsággal,hogy én alakíthatom...
2017. jún. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
14-17 éves koromig, nem az, hogy hiányzik hanem sok mindent máshogy csinálnék. (24/N)
2017. jún. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte napi szinten van ilyen,hogy visszagondolok hogy régen milyen jó sorom volt és néha amikor este lefekvés előtt eszembe jut bizony el is sírom magam. Én is tök természetesnek gondoltam bizonyos dolgokat,és most hogy nincs így nagyon megérzem a hiányát és csak így tudom igazán értékelni hogy milyen jó volt régebben amikor volt. Meg rengeteg olyan dolog van hogyha visszafordíthatnám az időt akkor másképp cselekednék.
2017. jún. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!