Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az értelme az...

Szerintetek mi az értelme az életnek?

Figyelt kérdés
Bocsánat, tudom, hogy ez buta kérdésnek hangzik, de kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltok.. Mert néha én elgondolkodom, hogy ha megszületünk, és úgyis meghalunk, akkor mi értelme van ,hogy itt vagyunk? Az ember tanul, dolgozik, családot alapít, utazik, szórakozik..s.tb... de ennek mind mi értelme van ,ha egyszer úgy is vége lesz mindennek?
2017. jún. 16. 19:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme fürdeni, ha utána úgyis piszkos és izzadt leszel újra?
2017. jún. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
"Szerintetek mi az értelme az életnek?" SEMMI, csak egyszerüen lettél és el fogsz múlni.
2017. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
igazabol semminek nincs ertelme de ezzel nem erdemes foglalkozni tulsagosan.
2017. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%

Hogy fejlődjünk, tanuljunk, tapasztaljunk, szeressünk.

Mindenki azért született, hogy tapasztaljon, ezáltal fejlődjön.

Szerinted ez buta kérdésnek hangzik? Ezzel a buta kérdéssel rengeteg tudós, filozófus, stb. foglalkozott, és keresik rá a választ, neked mégis az egyik legfontosabb kérdés az életben buta kérdésnek hangzik, és bocsánatot kérsz azért hogy ezt feltetted...

Minden rendben van veled?

2017. jún. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Talán csak annyi értelme van, hogy a végén ne bánt meg a leélt éveidet.


(Igen, tudom, ez csak egy sornyi magyarázat volt, de szerintem így is elég tartalmas ha mélyen belegondol az ember)

2017. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én őszintén nem tudom, de azt igen, hogy szinte minden áldott nap jön valaki feltenni ide ezt a kérdést, a legtöbben még meg is akarnak mellette halni, véget akarnak vetni az életüknek. Úgy látszik ez egy új netes divathullám, hogy mostanában mindenki ki akarja nyírni magát.
2017. jún. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
azért gondoltam buta kérdésnek, mert ezen az oldalon más sokan beszólnak mindenért, és mindenre azt mondják ,hogy baromság... ahogy most te is beszóltál. 4-es válaszoló
2017. jún. 16. 19:57
 8/15 anonim ***** válasza:
Ezt mindennap megkérdezi valaki.
2017. jún. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező?


hetente 2-3-szor, iskolaszünetben többször kerül elő ez a kérdés. Mi lenne, ha tájékozódnál a már hozzáférhető válaszokról, mielőtt kiírnád a kérdést? Nem minden, értelmes választ adónak van kedve századszor ugyanazt leírni (valahogy a negatív válaszokat mindig van kedvük sulykolni a hozzáfűzni valókat).


Szép estét.

2017. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mondom, nagyon figyeljetek! Az élet értelme maga az élet.

Ennyi.

2017. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!