Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, hölgyek! Ha egyik...

Lányok, hölgyek! Ha egyik napról a másikra az ellenkező neműként ébrednél, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
A meglepődésen kívül, úgy gondolom, hogy az alap. :D

2017. jún. 16. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Hát biztosan először megijednék.

Végigfogdosnám a testem, aztán megnézném a péniszemet.

Hú hát ez jó nagy lett. Ennék. Fürödnék. Felvenném a barátom ruháit. Munkát kezdenék keresni, mert az előző helyen hogyan magyarázzam meg, hogy férfi lettem???

Aztán végig azon agyalnék, míg barátom hazajön, hogyan magyarázzam el neki a dolgot? És hogy belemenne-e még így is? ಠ_ಠ

Persze azért megpróbálnék önkielégíteni addig is.

2017. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Örülnék.
2017. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Maszturbálnék. Aztán felszednék egy pasit :3 Mindig is ki akartam próbálni, milyen lehet egy férfival szeretkezni úgy, hogy én is az vagyok.
2017. jún. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanazt, amit eddig, csak a szexre kell más partnert keresnem. Sose akadályozott semmiben a női mivoltom, nincs min változtatnom vagy bepótolnom.:-)
2017. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Felszednék egy csajt, mindig is érdekelt a pasiknak milyen érzés az orgazmus.

Tökön rúgatnám magam, hogy lássam kinek van igaza, a tökön rúgás van-e olyan, mint a szülés.


Sok helyzetben az fog vissza, hogy nő vagyok és bizonyos poénokat, vagy keményebb beszólást, véleményt megtartok magamnak, mert egy pasitól vicces lenne, nőtől közönséges. Minden ilyen beszólást eleresztenék.

Sokszor érzem úgy, hogy ha pasi lennék bele mennék bizonyos konfliktusokba, esetleg adnék egy pofont is, hát megtenném azt is.

2017. jún. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

Pedig az első a legrealisztikusabb

:DDDDDDD

2017. jún. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%

Fogdosnám a szerszámom, megvizsgálnám, pisilnék, maszturbálnék. Felöltöznék férfiruhába.


A többi meg attól függ, hogy csak egy napra vagy örök életre.

Ha utóbbi, akkor elkezdenék ismerkedni, keresni egy szimpatikus nőt, ha mondjuk a szexualitásom is megváltozott volna.

2017. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Mindjart kapcsolatfeleket keresnek,hogy gyakorlatban tanuljam a valosagot,es ne kepzelegjek csak!
2017. dec. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!