Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az oka annak,...

Szerintetek mi az oka annak, hogy Magyarország vezető helyet foglal el a fiatalkori ivászat listáján?

Figyelt kérdés
Bocsánat, nem jutott eszembe jobb szó az ivászatnál. Szóval miért nálunk iszik a legtöbb fiatal Európában?

2017. jún. 16. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Megint valami bunkó brit "tudósok" véleménye?
2017. jún. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Statisztika. De ha em hiszed, hogy hiteles, akkor tegyük fel, és válaszolj úgy:)
2017. jún. 16. 22:30
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Tudod, hogy mi az oka. Szegénység, kilátástalanság, rossz egészség, rossz fizetések, nyomor a köbön. Kevés olyan alkoholista van, aki hobbiból iszik és/vagy szereti az olcsó szesz ízét.
2017. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
60%
a szulők engedik a gyerekeiket inni, és szerintem a felnőttek között sem vagyunk utolsók... a legtobb alkoholista megveszi plusz egy roviditalért barkinek az alkoholt
2017. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Mert mindenhol ezt nevelik a gyerekbe. Falun azért mert megszokott piálni,a városban meg azért mert már menőnek számít.
2017. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
29%
barkinek megveszi az alkoholt*
2017. jún. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%

Mert minden második kis boltban ki szolgálják őket . Nállunk a panel elött szoktak vedelni a tizen pár éves kis kölykök

A szülők meg nyílván tesznek rá nagy ívből

Igaz én se voltam egy jó gyerek 16 éves korom óta dohányzok

2017. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem Tibi atya tehet róla.
2017. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Firedoom ***** válasza:
31%
Jo remenyekkel mentem kozep suliba, 20 eves koromra koffein fuggo lettem es hetente jarok kocsmazni. Igaz, mar nem vagyok kiskoru, de oknak megteszi: maskent nem tudtam elviselni a suli okozta streszt.
2017. jún. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%

Az a baj, hogy a tehetségünk, kreativitásunk mércét állít a világnak miközben kiteljesedni, megvalósítani már nem engedik az irigyeseink.

Mindemellett szelíd lelkülettel megáldatott nép lett a magyar és inkább iszik mint hogy lázadjon.


Nem csak úgy iszik senki.

2017. jún. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!