Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi újság? Hogy vagy?

Mi újság? Hogy vagy?

Figyelt kérdés
Ha kell, kipanaszkodhatod magad itt. Milyen napod/heted volt? Örülsz, hogy jön a hétvége?
2017. jún. 16. 23:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Hú itt nagy sikered lesz! Mindjárt kapod a novellákat privátban (is).
2017. jún. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 GoatSheepDog válasza:
77%

"Mi újság?"

Semmi.


"Hogy vagy?"

Sehogy.


Veled? :D

2017. jún. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Privátok is jöhetnek, engem nem zavar, elolvasom őket. :))

#2 Köszönöm kérdésed, velem minden oké nagyjából. :D

2017. jún. 16. 23:11
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Már kezdtem hülyét kapni az ízlésficamos szomszédok mulatós zenéitől, amit persze full hangerőn hallgattak... Szerencsére jött az eső és elmosta a bulit :D
2017. jún. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
72%

Hát most.. .vagy beütött a nyári szünet, és elhatároztad, hogy terapeutának állsz, vagy unatkozol :D


Őszintén a Krássom xD nem ír vissza, de szereztem egy brit és egy magyar zaklatót. A britet tök jól lerendeztem ,azt imádom amikor az ilyen asshole-knak magyarul írogatok és nem értik, a magyarnak meg angolul :D A fidget spinneremet (szidjatok, gyerünk!!!) rosszul fogtam, kivertem a kezemből és behorpasztottam a falat, és rohadtul irritál a kontaktlencsém. De kivenni lusta vagyok.

Örülsz? :D

2017. jún. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
96%
Nekem már nagyon nyár fílingem van, de még el kell küldenem egy beadandót, hogy megkaphassam a jobb jegyet.
2017. jún. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

#3 Na ez ismerős, ízlésficamos szomszédok nálunk is vannak. :D

#4 Sajnos nem ütött még be a nyári szünetem, szóbeli érettségire kell készülnöm. :)

#5 Hajrá, sok sikert! Nekem is elég nyár feelingem van már.

2017. jún. 16. 23:45
 8/31 anonim ***** válasza:
96%
Most értem haza munkából,rohadt meleg volt,fáj a lábam is,utálok dolgozni.Nagymamámon gondolkozom,egyre többször jut eszembe,1éve halt meg,most kezd tudatosulni bennem,hogy elszúrtam hogy nem voltam mellette élete utolsó évében,emiatt meg bűntudatom van.Meg ezen kívül még van ezer dolog most amiért nyűgös vagyok.Hétvégén is dolgozok,úgyhogy nekem édes mindegy milyen nap van.
2017. jún. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
#8 Jobbulást! Pihentesd a lábad! Sok sikert ès kitartást a munkához! Mit dolgozol, hogy ennyire nem szereted?
2017. jún. 16. 23:54
 10/31 A kérdező kommentje:
És részvétem a nagymama miatt!
2017. jún. 16. 23:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!